SIMA a její klip Kabrio
9.12.2018
Kategorie: Hudba

SIMA rozhodně nelení. Po týdnu vydala další klip

Ačkoli většina z nás ke konci roku padá únavou a v práci spíše prokrastinuje, dvaadvacetiletá slovenská diva SIMA to má naopak. Během jednoho týdne potěšila své fanoušky rovnou dvěma novinkovými energickými videoklipy.

Před týdnem vydala singl s klipem Nevolaj mi ve spolupráci s raperem Kalim, který má na YouTube už skoro 800 000 zhlédnutí, nyní Simona Hégerová neboli SIMA přichází s další peckou. Nutno podotknout, že klip k novinkovému hitu Kabrio je opět pořádně drzý a sexy. Je vidět, že slovenská kráska opravdu ví, jak potěšit nejen fanynky, ale zároveň i mužské pokolení.

A o čem že tento song vůbec je? „Říká, že život není jen o značkových věcech. Zazářit se dá i v obyčejném tričku za pár korun, když víš, jak ho nosit. Jezdím jako frajerka i bez kabria a miluju své patnáctiroční Super Clio,“ napsala na svůj Instagram.

Věrným „fans“ jistě neuniklo, že extrovertní blondýnka v těchto dnech vydala i svou druhou desku s názvem Podla seba. A protože není žádný troškař, Kabrio je již čtvrtou ochutnávkou z toho alba.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: