Kapela Perutě
25.11.2018
Kategorie: Hudba

Peroutkovy Perutě posílají do světa klip k novinkovému songu Slunce

Fanoušci sympatického Milana Peroutky a jeho kapely Perutě se konečně dočkali novinky. Mladý interpret se svou hudební formací vydal první videoklip v tomto roce, a to k rytmické písni Slunce, kterou jen tak nepustíte z hlavy.

Třebaže si osmadvacetiletý umělec Milan Peroutka momentálně užívá v Indii, myslí i na své věrné příznivce. Právě dnes totiž konečně představil další hudební novinku v podobě videoklipu k singlu s názvem Slunce. A opět se jedná o pěkně melodickou skladbu, jejíž melodie vám bude znít dlouho v uších.

Na rozdíl od předchozího videoklipu, který byl natočený na Islandu, působí tento vcelku „jednoduše“. Nicméně je ošperkovaný o něco dosud pro Perutě netradičního. „Klip je zároveň i lyric video. Tedy formát videa, který nám v našem “menu” chybí,“ prozradil na svých sociálních sítích Milan. Takže si s ním klidně můžete tuto novinku zazpívat.

Populární Peroutka zároveň informoval, že v nadcházejícím roce se můžou fanoušci jeho skupiny Perutě těšit na debutovou desku. Ta by měla vyjít už během března 2019. „K ní pak plánujeme pár koncertů, třeba i se Sebastianem,“ nalákal mladý zpěvák. Pokud byste ale chtěli Peruťáky vidět ještě do Vánoc, máte možnost. Kapela má do té doby naplánováno několik vystoupení napříč republikou.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: YouTube

Mohlo by vás také zajímat