Tereza Mašková
17.11.2018
Kategorie: Hudba

Fanoušci se konečně dočkali! Tereza Mašková vydala svůj první klip

Početná fanouškovská základna Terezy Maškové může jásat. Její netrpělivě očekávaná prvotina je totiž na světě. K singlu s názvem New Me růvovláska rovnou vydala i velmi propracovaný videoklip, který vás dostane do jiné dimenze.

Že něco připravuje, nedala svým fanouškům vůbec vědět, o to větší je ale čekalo překvapení. Dvaadvacetiletá rodačka z Třince Tereza Mašková, která to všem natřela v SuperStar, teprve před pár dny zveřejnila informaci, že pustí do světa svůj debutový singl, a to rovnou i s videoklipem.

Debut pojmenovala New Me a jak už název napovídá, jedná se o anglicky zpívaný song. Musíme uznat, že to je pecka, navíc vyšperkovaná o velmi netradiční klip, který Tereza natočila v krásném prostředí Mumlavských vodopádů v Krkonoších. Je tedy jasné, že tato novinka se bude vymykat od tuctové „středoproudovky“, která se na nás line z rádií i českých hudebních stanic. No uznejte sami.

A to není z novinek nadané zpěvačky všechno. Mašková totiž včera vydala i album s devíti písněmi, které zazněly v SuperStar, a dvěma bonusy, které si „sřihla“ v show Tvoje tvář má známý hlas.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Michala Rusaňuková / TV Nova

Mohlo by vás také zajímat