Lenny
13.11.2018
Kategorie: Hudba

Zpěvačka Lenny vydala nový klip a chystá se na předvánoční turné

Pětadvacetiletou Lenny čeká v blízké době turné, se kterým na přelomu listopadu a prosince zavítá do největších českých měst. V Brně vystoupí pro velký zájem hned dvakrát. Zpěvačka zazpívá osvědčené hity i novinky, včetně nejaktuálnějšího songu Home, k němuž vznikl před pár dny i videoklip.

Nová podmanivá skladba Home ve středním tempu nezapře zpěvaččin osobitý rukopis, ovšem podobně jako u minulého singlu Enemy jsou v ní patrné vlivy elektronické hudby. „Píseň vznikala v Berlíně jako jakýsi experiment spolu s dalšími dvěma muzikanty. Ač jsme prapůvodní verzi složili spolu, finální podobu jsem si přesto musela vysedět u piana. Potvrdila jsem si tím teorii, že věci, o kterých chci psát, za mě stejně neřekne nikdo jiný. Hudba už mě zavedla na různá místa po celém světě, ale vždycky se nejraději vracím domů. Můžu cestovat kamkoliv, ale nikdy to nepřeruší vazby s mojí rodinou a přáteli. Mám je v srdci, a tudíž jsou všude se mnou,“ říká Lenny.

Jak aktuální singl Home, tak několik dalších novinek bude součástí programu pěti velkých koncertů. Předvánoční tour zahájí 24. listopadu v Hradci Králové, o tři dny později se představí v Ostravě. Koncert v brněnském Sono centru 28. listopadu je již vyprodaný, a proto zde vystoupí ještě jednou následující den. Vrcholem šňůry nazvané MMXVIII pak bude 1. prosince vystoupení v pražském Foru Karlín.

Při vymýšlení konceptu koncertů prý interpretka hodně čerpala z toho, co lidi nejvíc oslovilo při jejích předchozích vystoupeních. „Mým cílem je, aby si domů odnášeli především zážitek, o to jde na koncertech hlavně,“ láká slavná plavovláska, která na turné exkluzivně uvede do prodeje i svůj nový merchandise. Vstupenky na jednotlivé koncerty jsou k dostání v síti Ticketportal.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: