Peter Pann a Emma Drobná vydávají videoklip ke skladbě Rest of Time.
17.10.2018
Kategorie: Hudba

To je pecka! Peter Pann a Emma Drobná vydávají klip ke společné skladbě

Když se spojí dva profesionálové, musí vzniknout parádní dílo. Toto pravidlo se opět potvrdilo. Slovenský hudební producent Peter Pann a zpěvačka Emma Drobná vypustili do světa nový videoklip ke společnému hitu Rest of Time, který je součástí úspěšného alba Progress.

Když jsme poprvé slyšeli debutové album slovenského producenta Petera Panna, zaujala nás především skladba Rest of Time. A právě na tuto pecku, na níž se zhostila zpěvu jedna z vítězek populární hudební soutěže SuperStar Emma Drobná, se sympatický DJ rozhodl také natočit videoklip.

A musíme jej hodnotit pozitivně. Kdybychom totiž nevěděli, že se jedná o dílo z naší scény, mysleli bychom, že jde o zahraniční počin. To platí i o samotném songu, který je v porovnání s některými československými písničkami na hodně vysoké úrovni.

Peter Pann, jehož můžete každým víkendem vídat na koncertech po boku rapera Kaliho, na svém Instagramu prozradil, že tento klip bude, co se alba Progress týče, vůbec tím posledním. A není se moc co divit, vizuální podobu dostalo dalších osm hitů, včetně songů Alica z ríše divokých či Hrot.

Pozor! Stále můžete soutěžit o vstupenky na koncert Kali & Peter Pann v Mostě.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Youtube

Mohlo by vás také zajímat