Mikolas Josef
17.10.2018
Kategorie: Hudba

Koncertní debut Mikolase Josefa ve Foru Karlín: zpěvák představí své pecky i novinkové songy

Mikolas Josef už nějaký ten pátek slaví úspěch jak u nás v Čechách, tak v zahraničí. Vlastní koncertní debut ho ale teprve čeká. Nenechte si ujít jeho prvotinu My name is Mikolas Josef, která je sice naplánovaná na začátek dubna, předprodej vstupenek ale začne už za pár dní.

Třiadvacetiletý Mikolas Josef je Čech jako poleno, přesto ho zná téměř celý svět. A paradoxem je, že tento úspěšný „týpek“ začínal jako pouliční zpěvák. Všechno úsilí se mu ale vyplatilo. Vždyť který jiný náš zpěvák může říct, že s ním spolupracuje nahrávací společnost Sony RCA, která zastupuje například takové hvězdy, jako je Britney Spears nebo Justin Timberlake?

Po osmi letech, kdy je na scéně, konečně představí svůj koncertní debut, který pojmenoval My name is Mikolas Josef. „Věděl jsem, že až přijde den, kdy budu dělat vlastní koncert, tak to musí být jedna z nejlepších show, co tu kdy byla. I to je hlavní důvod, proč si na něj lidé museli tak dlouho počkat. Uvidíme se již brzo ve Fóru Karlín!“ říká sympatický Mikolas.

Fanoušci se mohou těšit na unikátní show, ve které si budou moci se svým oblíbencem „live“ zazpívat pecky jako Lie to Me, Me Gusta či Free. Ještě větší lákadlem pak je, že umělec předvede i své novinky, které tak uslyší přítomní fanoušci jako jedni z prvních. Cela audiovizuální show bude doprovázena kapelou, tanečníky, gospelovým sborem a dalšími překvapeními, které zatím zůstávají v utajení. Kromě toho se příznivci mohou těšit na dosud nezveřejněný dokument o Mikolasově životě.

Předprodej vstupenek na koncert My name is Mikolas Josef, který se bude konat 3. dubna 2019 ve Foru Karlín, začíná 22. října v 19:00. Tak si jej nenechte ujít, lupeny budou určitě bleskurychle mizet.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: