makeuprevolution-hl-001
10.10.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Nejrozmilejší drogerková kosmetika? Ta od Makeup Revolution

Že je většina z nás žen rozmarných, se dobře ví. Nakupujeme nejen věci, o kterých si myslíme, že budou kvalitní, ale také ty, které nám připadají krásné. To platí i v oblasti kosmetiky. Co se týče „dekorativky“ z drogerií, nejhezčí produkty najdeme ve stojanu kosmetické značky Makeup Revolution. Některé z nich jsme pro vás otestovali.

Kosmetické produkty od značky Makeup Revolution z řady I Heart Makeup vypadají opravdu roztomile. Přiznejme si, kdo by se nejraději při pohledu na paletku očních stínů v obalu roztékající se čokolády nejraději nezakousnul? Skvělé je, že po téhle „čokošce“ rozhodně neztloustnete. Lásku na první pohled jistě vyvolají i srdíčka, ve kterých se ukrývají buď tvářenky anebo rozjasňovače.

Že už jste něco podobného někde viděli? Ano, to si říkáte správně. Je to vlastně levnější kopie produktů značky Too Faced. Je tedy jasné, že jedny Revolution kritizují s tím, že jen kopírují nápady, jiné se ale naopak radují. A určitě je početnější ta druhá skupinka parádnic. Však kdo si může za český plat dovolit oční stíny za tisíce?

Naštěstí si díky Makeup Revoution tuto hezkou kosmetiku mohou pořídit i ty, co nemůžou či nechtějí jen tak rozhazovat penězi. Jaké jsou ale produkty, co se týče kvality? Přečtěte si níže, čtyři produkty jsme totiž otestovali.

Srdíčková tvářenka v odstínu Candy Queen of Hearts

Bezesporu jedna z nejroztomilejších tvářenek. Ač na první pohled vypadá celkem divoce, výsledek takový rozhodně není. Když ji totiž nanesete na svá líčka, je velice jemná a krásně perleťově růžová. Tvářím tak dodá svěží a zdravý vzhled. Jediné mínus této tvářenky od I Heart Makeup je to, že se poměrně brzy vytrácí, její výdrž je zhruba tři hodinky. Ale vzhledem k tomu, že je malá, není problém si ji vzít do kabelky a během dne si ji přilíčit. Její běžná cena je 179 korun, ale pokud budete mít štěstí a vychytáte akci, můžete jí koupit v drogerii i do „stovky“. A to se vyplatí.

I♥MAKEUP tvářenka Candy Queen Of Hearts

I♥MAKEUP tvářenka Candy Queen Of Hearts

Srdíčkový rozjasňovač Goddess of Love

Další z roztomilých srdíčkových kousků je rozjasňovač, který taktéž zakoupíte hned v několika odstínech. Jedním z nich je i tento s názvem Goddess of Love. Třebaže na fotkách vypadá jako klasický rozjasňovač, který dodá vašim tvářím přirozený lesk, hned po otevření balení uvidíte drobný barevný nádech, převážně do modra. A ten pak samozřejmě máme i po nanesení na tvář. Není to tedy špatný kousek na nějakou párty, disco či společenskou akci, na běžné nošení ale bohužel ne. Pokud vás přesto srdíčko zaujalo, pořídíte jej za zhruba 170 korun.

I♥MAKEUP rozjaňovač Goddess of Love

I♥MAKEUP rozjaňovač Goddess of Love

Čokoládové duo Bronze and Glow

To mnohem lepší rozjasňovač nabízí čokoládové duo Bronze and Glow. V tom se kromě rozjasňujícího pudru nachází také bronzer. Oba fungují perfektně, na líčkách vypadají hezky, přirozeně a také mají chvályhodnou výdrž. Malým a nečekaným bonusem pak je to, že po čokoládě i voní! Tohoto fajn a šik kosmetického společníka zakoupíte za necelých 200 korun.

I♥MAKEUP čokoládové duo Bronze and Glow

I♥MAKEUP čokoládové duo Bronze and Glow

Čokoládová paletka očních stínů Golden Bar

Na první pohled stejná čokoládka jako Bronze and Glow. Toto větší balení však v sobě skrývá šestnáct očních stínů. S těmi vykouzlíte opravdu hezké líčení. Na výběr máte z mnoha krásných barviček, převážně pak hnědých a zlatých. Po paletce tak můžete sáhnout, ať už jdete s kamarádkami na kafe nebo na nějakou večerní akci.

I♥MAKEUP čokoládová paletka očních stínů Golden Bar

I♥MAKEUP čokoládová paletka očních stínů Golden Bar

Se stíny se příjemně pracuje, práší jen minimálně a mají slušnou výdrž, kterou ještě prodloužíte tím, když si pod ně nanesete oční bázi. Jedná se rozhodně o jednu z nejhezčích paletek, které jsou v drogeriích k dostání. A navíc také voní po čokoládě. Když k tomu připočtete i to, že v sobě paletka ukrývá kvalitní obsah a zakoupíte ji za zhruba 300 korun, je to prostě paráda!

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat