Mikolas Josef
5.10.2018
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef vydal klip, kvůli kterému se obarvil našedo. A je to opět taneční nářez

Po celosvětovém úspěchu s hitem Lie to Me vydává náš slavný dvaadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef další videoklip. I tentokrát se snaží fanoušky potěšit taneční věcí, kterou pojmenoval Me Gusta. Jak se vám očekávaná novinka líbí?

Kdo by kdy řekl, že tento vcelku nenápadný rodák z Prahy dobude Evropu, konkrétně evropský hudební trh. Když Mikolas Josef začínal, dobře věděl, proč se nezařadit ke svým „středoproudovým“ kolegům. Od našich mladých zpěváků se tak zcela odlišuje, ať už hudebním stylem, tak i zpíváním v angličtině.

Obrovský úspěch přišel s roztančeným songem Lie to Me, který jej dostal až do prestižní Eurovize. V té Mikolas sice nezvítězil, ale to vůbec nevadí. Fanoušky už tak má po celém světě a právě je v těchto dnech potěšil svou další písní Me Gusta, ke které vydal už i videoklip.

Ač jeho předchozí „hitovce“ nemůže konkurovat, jedná se opět o taneční nářez, který má slušně našlápnuto k úspěchu. Mikolas se dokonce kvůli natáčení tohoto klipu obarvil našedo. A jak vidíte, mladý interpret na to prostě má. Už teď se těšíme na další song, Mikolasi.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Mikolase Josefa

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: