Andrea Kalousová a Kazma
3.10.2018
Kategorie: Celebrity

To je romantika! Kazma a Andrea Kalousová vyrazili na Grand Canyon

Jedna z našich nejkrásnějších „missek“ Andrea Kalousová a internetový showman Kazma tvoří už nějaký ten pátek pár. Zamilovanými fotky se příliš nechlubí, teď ale udělali výjimku. Na své sociální sítě umístili snímky, na nichž pózují v krásném prostřední Spojených států.

Někdo prostě ví, jak si užívat života. Modelku Andreu Kalousovou a jejího přítele Kamila Bartoška neboli Kazmu spojuje vášeň pro cestování. Letos na jaře byli například na romantické cestě v Benátkách a teď si užívají až daleko za oceánem. Vydali se totiž do Spojených států, kde objevují zdejší krásy.

Kazma v Joshua Tree National Parku

Kazma v Joshua Tree National Parku

Pokud jste čekali nějakou luxusní cestu a pětihvězdičkový hotel, musíme vás vyvézt z omylu. Páreček si totiž naplánoval pěkné dobrodružství. „Máme jen malý stan, plynovej vařič, ešus, dva batohy, jeden společnej spacák, auto bez střechy a sami sebe. To by mohlo stačit,“ popsal Kazma na svém Instagramu.

Andrea Kalousová se kochá výhledem na Horseshoe Bend

Andrea Kalousová se kochá výhledem na Horseshoe Bend

A právě dle fotek na sociálních sítích je vidět, že si „výlet“ slavní partneři opravdu užívají. A ještě aby ne, když si mohou „live“ vychutnat zákoutí Route 66, Joshua Tree National Park, Grand Canyon nebo také nádhernou vyhlídku na oblouk řeky Colorado Horseshoe Bend v americké Arizoně, kterou si Andrea nemůže vynachválit. „Ani fotka nezachytí jak je tohle neskutečný místo,“ napsala brunetka ke své fotografii.

Kazma a Andrea Kalousová

Kazma a Andrea Kalousová si užívají v americké Arizoně

Nejen své fanoušky pak oba překvapili hlavně tím, že „postli“ na své profily zamilovanou fotku. Soukromí si totiž jinak dost bedlivě střeží.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat