Eva Burešová
3.10.2018
Kategorie: Hudba

Eva Burešová se spojila s Derekem Wolfem. Vznikla z toho taneční píseň

Exotická kráska Eva Burešová je další českou zpěvačkou, která se vrhla do zpívání v angličtině. Taneční písnička Once Upon a Time vznikla ve spolupráci se zahraničním producentem Derekem Wolfem. Dvojice k ní už vydala i lehce éterický videoklip.

Hraje v Modrém kódu, účinkuje v muzikálech i v show Tvoje tvář má známý hlas. A pořád toho nemá dost. Eva Burešová ještě k tomu vydala spolu s Derekem Wolfem taneční písničku Once Upon a Time. Při jejím poslechu byste jen těžko tipovali, že ji nemá na „svědomí“ zahraniční umělec. Eva tak opět ukazuje, že je nejen skvělá herečka, ale také zpěvačka.

„Z některých věcí zůstávají šrámy na duši a srdci dlouho. Možná déle, než si člověk dokázal představit. Nejste zklamání z toho, jak to je, ale z různých přístupů člověka, který vám byl blízký. Byl vám vším. Sundáváte růžové brýle a najednou zjistíte, že jich na očích máte více než jedny. Jedny slabé tam stále jsou a já občas ani nevím proč a jak je sundat. A pak jsou zde umělci jako Derek Wolf, který vám je pomoci hudby pomáhá měnit za klasické… v mém případě dioptrické brýle, skrz které se dá už koukat zdravě,“ pochválila si spolupráci Burešová.

Zda se z Burešové stane sólová interpretka, co bude objíždět republiku se svými koncerty a vydávat sólová alba, se teprve uvidí. Jasné ovšem je, že naší hudební scéně zoufale chybí talentovaná mladá zpěvačka. Zaplní Eva díru na trhu?

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: YouTube

Mohlo by vás také zajímat