Revolution by Petra
1.10.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Revolution by Petra: otestovali jsme paletku očních stínů vytvořenou youtuberkou Petrou LovelyHair

Vyzkoušeli jsme paletku Revolution by Petra, jejíž uvedení na trh je bezesporu jednou z největších událostí v našem kosmetickém světě. Její autorka Petra Vančurová neboli Petra LovelyHair si s ní dala hodně práce. A jaký je výsledek? Vyplatí se si tento kousek pořídit? 

Ačkoliv naše úspěšná youtuberka Petra LovelyHair naznačovala, že chystá něco zajímavého, do poslední chvíle své fanoušky napínala. Když pak vyšlo najevo, že se spojila s londýnskou kosmetickou značkou Makeup Revolution a z následné spolupráce vznikla originální paletka očních stínů, strhla se vlna nadšení a očekávání.

I my jsme byli hodně zvědaví, jak se tato kosmetická novinka povedla. Už jen to, že se brunetce dostalo příležitosti paletku vytvořit, je velký úspěch. Naše zemička tak bude mít v beauty oblasti super reprezentaci. Paletka se totiž prodává i v zahraničí a dostala se „do rukou“ i zahraničním blogerkám. Petra Vančurová tak alespoň může nahlédnout na svoji práci i z té druhé strany.

Luxusní je nejen obal

Už když se vám Revolution by Petra paletka dostane do ruky, udělá na vás dojem svým „zevnějškem“. Má krásný, černo-bronzový papírový obal, který vypadá opravdu luxusně. Samotné provedení paletky vás pak překvapí především tím, že je matné. Díky tomu se na ní krásně vyjímá Petřin zlatý podpis se srdíčkem. Kdo si tak potrpí na pěkných věcičkách, určitě mu přijde vhod do své „sbírky“ kosmetických produktů.

Paletka Petra LovelyHair vypadá luxusně

Paletka Petra LovelyHair vypadá luxusně

Po otevření na vás čeká doslova nálož třiceti šesti matných a třpytivých očních stínů, které jsou rozmístěné po obou stranách paletky, jedna nabízí studenější odstíny, druhá teplejší. A právě tento netradiční nápad se povedl na výbornou. Většina paletek od Makeup Revolution obsahuje na jedné straně zrcátko, tady tedy chybí. To ale rozhodně nevadí, zrcátko má u sebe snad každá žena, a tak tady v podstatě ani není potřeba. Fajn je také to, že jsou názvy jednotlivých barviček napsány přímo na paletce, nikoliv na přiložené průsvitné fólii.

Pro přirozené líčení i divočinu

Revolution by Petra obsahuje především barvy pro přirozené líčení, což ocení valná většina z nás. Podle fotek mi paletka přišla divočejší, a tak, když se mi dostala do rukou, velice mile mě překvapila. Hnědé, fialkové a dokonce i meruňkové odstíny, které se v „drogerkových“ paletkách zrovna moc nevyskytují, vypadají opravdu překrásně! Nechybí ani odvážnější stíny, jako je třeba výrazná růžová, červená, žlutá a také petrolejová. Takže pokud máte rády extravagantnější líčení, určitě si s ní také dobře vyhrajete.

Revolution by Petra obsahuje 36 očních stínů

Revolution by Petra obsahuje 36 očních stínů

Revolution by Petra paletka je nejen krásná, ale také kvalitní. Krásně se s ní pracuje, stíny se dobře nanášejí a jsou vysoce pigmentované. Velmi slušná je také výdrž, kterou pak ještě prodloužíte nanesením podkladové báze. Jediným, avšak malým, mínusem je, že drobet práší. Ale rozhodně to není nic extrémního, takže stačí, když si nejprve nalíčíte oči a až pak nanesete makeup. Každopádně za cenu 359 korun je jasné, že paletka nemůže být úplně stoprocentní.

Suma sumárum, za málo peněz pořídíte hodně muziky. Na paletce je hodně vidět, že ji tvořila žena, která líčení opravdu rozumí. Vzhledem k tomu, že je tato novinka opravdu univerzální, využijete ji jak pro líčení na běžný den, tak třeba na nějaký večírek či jinou společenskou akci. A to se vyplatí!

KOSMETICKÝ TIP

Pro ještě výraznější a dokonalejší vzhled očí doporučujeme linky Renaissance Flick, které jsou rovněž od londýnské značky Makeup Revolution. Jedná se o novinku z řady Renaissance, která obsahuje mimo jiné i několik luxusně vypadajících rtěnek.

Výhodou tohoto očního fixu je, že s ním jednoduše vytvoříte precizní linku, která je opravdu výrazně černá.

Pořídíte za cenu 179,90 korun.

Makeup Revolution Renaissance Flick

Makeup Revolution Renaissance Flick

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat