Robert Jašków
30.9.2018
Kategorie: Celebrity

Ten se nezdá! Robert Jašków by mohl být klidně ženou

Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého máme kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického „záporáka“, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas už dokonce dvakrát vystoupil jako žena, a že mu to slušelo.

V proměnách do slavných žen byste našeho oblíbeného herce, který momentálně účinkuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jen těžko hledali. Robert Jašków se díky skvělé práci maskérů „nováckého“ pořadu Tvoje tvář má známý hlas změnil opravdu k nepoznání.

Porota i diváci na něj zírali s otevřenou pusou především, když se převtělil do zpěvačky Diany Ross. Coby tato snědá kudrnatá kráska předvedl v růžových šatičkách její píseň Upside Down! Byla to vtipná a roztomilá podívaná zároveň. A nejen to, mnozí pak zhodnotili, že by mohl být Robert klidně zfleku ženou.

Podruhé diváky Robert Jašków odzbrojil v posledním díle Tváře jako Meryl Streep ve filmu Božská Florence. Vystoupil tak jako nejhorší zpěvačka na světě Florence Foster Jenkins. A opět jeho vystoupení musíme hodnotit jako famózní.

Oblíbený Jašków tak dokazuje, že je skvělý herec, a to nejen v záporných rolích. Pokud byste ho chtěli vidět „live“, stačí si naplánovat cestu do Švandova divadla, které je jeho domovskou scénou. Díky tomuto divadlu je momentálně herec na divadelním turné po Spojených státech. Tam spolu s kolegou Tomášem Pavelkou představí inscenaci Protest/Rest, kterou se kvůli této příležitosti museli naučit zahrát v angličtině.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Tvoje tvář má známý hlas

Přečtěte si také