Sebastian vydává novinku Bestseller.
27.9.2018
Kategorie: Hudba

Sebastian je Bestseller! Tento song ovládne hudební hitparády

Liberecký talentovaný zpěvák Sebastian nezahálí a vydává další novou písničku. Jeho novinka Bestseller, ke které rovnou natočil i povedený videoklip, má potenciál umístit se na vysokých příčkách ve všech českých hudebních hitparádách.

Idol dívčích srdcí Sebastian opět potěšil svůj fanouškovský tábor. Do světa totiž vypustil očekávanou novinku s názvem Bestseller, na které dlouhou dobu pracoval. Se skladbou zároveň přišel i již v pořadí šestý videoklip.

O hudební podklad se stejně jako na předchozích hitech, jako byly Toulavá, Záchranný bod či Hvězdy, postaral multitalentovaný producent ODD. Ten se podílel i na dosud jediné Sebastianově desce, po konci ve formaci ATMO Music začal s úspěšným zpěvákem také objíždět všechny koncerty.

Sebastian si vzájemnou spolupráci nemůže vynachválit. „O jiném producentovi jsem ani neuvažoval. Od chvíle, kdy jsme spolu udělali první písničku, uplynuly čtyři roky. Oba jsme zkušenější, vyzráli jsme hudebně i lidsky a já doufám, že se to promítá i do nové tvorby,“ řekl v rozhovoru pro rádio Evropa 2.

Výraznou stopu na novém výtvoru zanechal i Ondřej Ládek alias Xindl X, který držiteli ceny za nejstreamovanější českou skladbu v anketě Český slavík pomohl s textem. Jak se celé dílo povedlo, můžete posoudit sami.

Doufáme, že se brzy dočkáme dalších hitovek. Bestseller, který je úvodním songem z připravované desky, od nás dostává palec nahoru.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagramový profil Sebastiana

Mohlo by vás také zajímat