Dawe White.
26.9.2018
Kategorie: Hudba

Novinka z debutového alba. Dawe White vydává proletěný song s videoklipem

Venku se pořádně ochladilo a mnohým z nás už chybí léto. Příkladem za všechny je slovenský raper Dawe White, který vydává nový song Ja a ty, v němž vzpomíná na bezstarostný život slunečného období. K songu rovnou natočil i videoklip. Jedná se o první vlaštovku z připravovaného alba.

Vycházející hvězda československé scény o sobě dala opět vědět. Po předchozích úspěšných hitech, jako byly songy Stále to isté či Snívam, vypustil do světa novinku s názvem Ja a Ty. Na letně naladěnou skladbu si Dawe White pozval zpěváka ADisse, který se postaral o chytlavý refrén.

„Když jsem slyšel beat, musel jsem hned napsat věc. Poté jsem to celé ukázal Adissovi, kterému se to zalíbilo natolik, že se rozhodl nazpívat refrén. I když je tento song a jeho téma takové klišé, září z něj energie. Snažil jsem se sdělit, jaký je život z pohledu teenagerů a mladých lidí,“ prozradil nám David.

Povedený klip, do něhož si zavolal několik přátel, se točil celkem narychlo. „Organizace a všechno kolem nám zabralo několik hodin, na samotné natáčení jsme se vrhli hned následující den,“ dodal mladík, který nyní tráví čas na Erasmu.

Skladba, která se na hudebním serveru Youtube dostala do „trendů“, se objeví také na novém a zároveň debutovém albu. To chystá talentovaný rodák z Petržalky vydat letos v listopadu. Ještě před tím se fanoušci dočkají dalších videoklipů.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram Davida Whita

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: