Eliška Rusková
24.9.2018
Kategorie: Hudba

Eliška Rusková ze Superstar má první song! Ve videoklipu pózuje v plavkách

Čtvrt roku po Superstar vydává nejmladší finalistka této show Eliška Rusková videoklip ke své prvotině s názvem El Latino, kterou ji napsal zpěvák Viktor Dyk. Natáčela ho na krásném, romantickém pobřeží řeckého ostrova Korfu. 

Kdo by čekal, že naše aktuální stříbrná Superstar Eliška Rusková vydá svůj první videoklip už čtvrt roku po skončení populární soutěže? V rychlosti tak trumfla i zlatou Terezu Maškovou, u které fanoušci na její první song stále netrpělivě čekají.

Teprve patnáctiletá vycházející hvězdička z Orlové se do toho pustila opravdu s vervou. Jak jinak si vysvětlit, že svůj debutový klip jela točit až do řeckých krajin. Že si to tam skvěle užívala, bylo už vidět na jejích fotkách na Instagramu. Svědčí o tom ale i tato její slova: „Věřím, že se vám song bude líbit a když ne, tak si pusťte alespoň video bez zvuku a podívejte se, jak je na Korfu krásně, napsala na svůj YouTube mladičká zpěvačka.

Rytmickou písničku pro ní napsal rockový zpěvák Viktor Dyk. A jak vůbec k této spolupráci došlo? „Když skončila soutěž, byla jsem hodně smutná, že to všechno byl jen sen a že už mě nic takového nepotká. Všichni mi strašně chyběli, a tak jsem zavolala co-choreografovi oné soutěže JK Sanchezovi. Řekla jsem mu, že by bylo super, kdybychom se alespoň někdy někde potkali a on mi řekl: No jasný maličká, něco vymyslíme. Uplynul měsíc a volá mi Sanchez: Čus Cipísku, přijeď do Prahy, někomu Tě představím. Ten někdo byl Viktor Dyk. Zpěvák a producent, který mi pustil podklady dvou songů a dal mi na výběr. Vzala jsem oba,“ prozradila Eliška Rusková.

Jak se její první song a videoklip k němu povedly, můžete posoudit sami. Za nás je to ale spíše palec dolů.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat