Nikol Švantnerová
22.9.2018
Kategorie: Celebrity

To je ale roztomilosti: české celebrity se chlubí svými mazlíčky

Život bez čtyřnohých kamarádů by byl smutný. O tom ví své i naše celebrity, které nedají bez svých mazlíčků ani ránu. Se svými chlupáči se ráda chlubí například modelka Nikol Švantnerová, herečka Patricie Solaříková nebo zpěvačka Markéta Poulíčková.

Pojďte se s námi podívat, jak to sluší našim celebritám a jejich mazlíčkům. Asi nejznámější psí milovnicí u nás je herečka Patricie Solaříková. Ta nejen, že má doma svoji krásnou border kolii Jackie, se kterou si také zahrála v seriálu Ulice, ale také pomáhá cizím pejskům. Mimo jiné každoročně dává dohromady kalendář na podporu pejsků z útulků.

Patricie Solaříková

Patricie Solaříková

Takzvaná psí máma se stala také z naší přední modelky Nikol Švantnerové. Krásná „misska“ má doma fenku jménem Lilly, která je křížencem špice a retrívra. Vyhlídla si ji v útulku Bouchalka, kam chodila venčit psy. Bez své čtyřnohé společnice nedá snad ani ránu. Jezdí spolu po výletech, a to nejen po Česku, ale občas i do zahraničí. Naposledy spolu zavítali do italských Dolomit. Pro svou chundelatou krásku dokonce založila profil na Instagramu.

Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová

Psí slečnu má doma i zpěvačka a nově i moderátorka Markéta Poulíčková. A protože se svou malinkou Jindřiškou chce trávit co nejvíce času, bere si ji občas i do práce. Roztomilá čivava tak spokojeně hlídá svou paničku, která sedí za mikrofonem rádia Impuls.

Markéta Poulíčková

Markéta Poulíčková

Fotky se svou psí láskou také často a ráda „postuje“ na své sociální sítě zpěvačka Michaela Gemrotová. A zrovna tahle fotka je opravdu roztomilá. „Posílám vám fotku plnou lásky, protože Bišo je velký milovník. Nemusíte sem dávat komentáře, že je to nehygienický atd… mně je to jedno! On je můj a já jeho! Je se mnou, když je mi dobře, špatně, bezmezně nás miluje a teď měl prostě asi pocit, že potřebuju velkou pusu,“ napsala k ní hvězda muzikálu Fantom opery.

Michaela Gemrotová

Michaela Gemrotová

A teď tu máme zástupkyni z řad kočičích milovníků, a tou je herečka Andrea Růžičková (Kerestešová). Doma jí dělají radost rovnou dvě kočky, se kterými si ráda bláznivě pohraje, jak vidíte na fotce. Herečka tak má doma opravdu o zábavu vystaráno, kromě nich se totiž stará o své malé dítko.

Andrea Kerestešová Růžičková

Andrea Kerestešová Růžičková

Kočky miluje také třiadvacetiletá zpěvačka a herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě Anna Slováčková. „Jmenuje se Alex. Mazlí se moc rád a do náruče skáče pro mučeníčka sám. Je to moje štěstí,“ představila Anička svého mazlíčka.

Anna Slováčková

Anna Slováčková

Že by nebyl život bez „chlupáčů“ tak veselý, ví i muzikálový matador Jan Kříž a jeho manželka Marie. Manželský páreček se sice stará o miminko, ale svého psího kamaráda rozhodně neodložili na druhou kolej. Naopak. Rádi si užívají procházky s kočárkem i svým psíkem.

Jan a Marie Křížovi

Jan a Marie Křížovi

Kateřina Sedláková a Peter Pecha jsou dalším muzikálovým párem, co si neumí bez psího kamaráda představit běžný život. Tedy vlastně kamarádky, doma jim totiž dělá radost psí slečna Žofka. „Miluju zvířata a psy především. Pes je parťák, který vás miluje bezpodmínečně a upřímně! Vracejme jim lásku zpět!“ napsala na svůj Instagram sympatická Kateřina.

Kateřina Sedláková a Peter Pecha

Kateřina Sedláková a Peter Pecha

A svého věrného parťáka má i David Kraus. Bostonský teriér jménem Hugo dělá Krausovi společnost už dvanáct let. „Je to stejně nejlepší kámoš a navíc strašně hodnej. Škoda, že mu je už tolik let,“ sdělil svým instagramovým fanouškům herec, který Huga v zimě také obléká. „Dřív jsem byl striktně proti oblékání psů, ale tyhle rasy jsou už tak vyšlechtěné, že by bez bundy nachladl a měl zdravotní problémy. Proto jsem změnil názor.“

David Kraus

David Kraus

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat