Jaksi Taksi
20.9.2018
Kategorie: Hudba

Nový klip kapely Jaksi Taksi: v hlavní roli nahatý hrdina a mobilní telefony

Pražská pop-punková sestava Jaksi Taksi v těchto dnech zveřejnila nový videoklip k písni OffLine ze stejnojmenného alba, které vyšlo ke konci loňského roku. Klip se může pochlubit největším počtem zúčastněných herců a komparzistů v historii kapely.

Kluci z kapely Jaksi Taksi prozradili, že při natáčení klipu k písni OffLine nebyla nouze o hektické situace a nepředvídané události, což je vzhledem k tak velkému počtu protagonistů celkem logické. Velkým oříškem pak byl běh nahatého hrdiny přes celé Václavské náměstí. Videoklip stejně jako píseň pojednává o míře užitečnosti moderních technologií a o tom, že i přes všechny vymoženosti může dojít ke komplikacím v běžném životě.

A proč zrovna tato tematika? „Setkáváme se s tím vlastně i na našich koncertech, kde jsme se dříve dívali do tváří fanoušků, zatímco dnes máme často před sebou záplavu mobilních telefonů. Proto je tam i scéna, kdy publikum je sice na koncertě, ale samotnému ději na pódiu se vlastně vůbec nevěnuje, i když to všechno samozřejmě vytrvale nahrává na své mobilní zařízení,“ prozradil zpěvák kapely Radek Mihok.

Klip má také avizovat blížící se podzimního turné nazvaného 13 let OffLine tour. S Jaksi Taksi na něj vyrazí i kapely zakázanÝovoce a Bytheway.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Jaksi Taksi

Přečtěte si také

Štítky: