Královna Kapeska
15.9.2018
Kategorie: Divadlo

Královna Kapeska a další pohádkové muzikály opět na scéně

Divadla se vrací po prázdninách zpět do pracovního procesu. Pohádkové muzikály v produkci společnosti PIXA PRO pak budou k vidění od začátku října, kdy do konce roku návštěvníky Divadla Hybernia potěší Královna Kapeska a Sněhová královna.

Sezónu zahájí 7. října Královna Kapeska, která je pokračováním oblíbeného představení Kapka medu pro Verunku. „Příběh ale navazuje na původní muzikál pouze volně, tedy vůbec nevadí, pokud jste Kapku medu pro Verunku neviděli. Kapeska má vše, co ve správném pohádkovém příběhu má být: napínavý děj, dobrodružnou cestu za záchranou, humor i konečné vítězství dobra nad zlem a pohádkové postavy od princezen a králů až po čerty a ježibaby,“ řekli o Kapesce Jan a Alena Pixovi.

Herecké obsazení sází na osvědčená jména, jako jsou například Anna Slováčková, David Gránský, Martina Pártlová, Michaela Nosková či Michaela Sejnová. Ernesto Čekan a Peter Strenáčik se objeví v alternaci nového zloducha KATESE.

Pro první dopolední představení sezóny si nachystala produkce speciální akci – 7. až 22. října máte možnost získat výhodné rodinné vstupné. Navíc, jak už je zvykem, mají diváci možnost se po každém dopoledním představení vyfotografovat s herci.

PIXA PRO potěší i fanoušky rodinného představení Sněhová královna, jenž se vrátí na divadelní prkna po více než roce. Diváci se na ni mohou přijít podívat do Divadla Hybernia od 18. listopadu. Známý příběh H. Ch. Andersena pochází už z roku 1844 a dočkal se mnoha zpracování ve filmu i na divadle.

V muzikálu dominuje krásná hudba Zdeňka Bartáka, úchvatné kostýmy, čarokrásný a vtipný pohádkový příběh, kterým vás provedou herci jako Mahulena Bočanová, Dagmar PatrasováSabina Laurinová, David Gránský, Jan Kopečný či Ivana Korolová.

Na jaře pak „Sněhovku“ vystřídá Alenka v kraji zázraků. A na programu se dokonce objeví i čtyři exkluzivní představení muzikálu Kapka medu pro Verunku, který za pět let navštívilo přibližně 120 tisíc diváků.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: PIXA PRO

Mohlo by vás také zajímat