Ten, kdo tě miloval
14.9.2018
Kategorie: Film

Ten, kdo tě miloval: film letošních Vánoc má trailer!

Letošní filmové Vánoce budou díky novinkovému snímku Ten, kdo tě miloval v lehce duchařském stylu. Ve filmu režiséra Jana Pachla na motivy knihy Marie Poledňákové hlavní role ztvární Eva Holubová, Václav Postránecký, Soňa Norisová a Lukáš Vaculík. 

Filmová novinka Ten, kdo tě miloval je komediálně laděná rodinná detektivka s vánoční atmosférou z Karlových Varů, Chebu a Božího Daru. Detektivem však není příslušník kriminalistického týmu, ale členové jeho rodiny, a sice manželka, synové, matka a rodinný nepraktický praktický lékař. Ti se snaží velmi netradičními postupy dobrat se pravdy a vyšetřit jeho poslední případ i jeho záhadné úmrtí. On sám – kpt. Kalina – jim je jako duch přítomný na tomto světě vždy k ruce. Během pátrání nastává nečekaná eskapáda humorných událostí a nahodilých peripetií komplikujících jejich snahu dobrat se k pravdě.

Režisér Jan Pachl se těší z toho, že je tento film vhodný pro celou rodinu. „Může se na něj dívat kdokoliv, od pětiletého špunta až po osmdesátiletou babičku (možná i stoletou, doufám). Měli by si přijít na své milovníci detektivky, protože je tam určitá detektivní linka. Ale také lidé, kteří mají rádi dobré české herce, a zároveň i ti, co mají rádi dobrý film. Myslím, že Ten, kdo tě miloval je opravdu dobrý film,“ nechal se slyšet.

Pachl si navíc velice chválí, že ve filmu hrají ti nejlepší z našich herců. Jelikož se jedná o snímek na motivy knihy Marie Poledňákové, nesmí chybět její dvorní herci Eva Holubová a Václav Postránecký. Dále se diváci mohou těšit na Soňu Norisovou, Pavla ŘezníčkaLukáše Vaculíka, Lukáše Příkazkého či Petru Nesvačilovou.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: film Ten, kdo tě miloval

Mohlo by vás také zajímat