Festival Votvírák
12.9.2018
Kategorie: Hudba

Jedinečná šance! Vyrazte na Votvírák za pouhých 150 korun

Fanoušci populární československé hudby, zapište si do kalendáře datum 14. června. Právě v tento den vypukne další ročník Vovíráku, největšího multižánrového fesťáku u nás. Dnes si navíc můžete pořídit vstupenky za bezkonkurenční cenu.

Od posledního ročníku festivalu Votvírák, na který dorazilo přes šedesát tisíc nadšených fanoušků, uběhly teprve tři měsíce, přesto se už těšíme na další ročník. Víkendová párty v areálu bývalého vojenského letiště v Milovicích se bude konat tradičně s příchodem léta, konkrétně od 14. do 16. června 2019.

Jako každoročně na populární akci dorazí slavná jména české a slovenské rockové, popové i hop hopové scény. Vy u toho můžete být za pouhých 150 korun. Ano, čtete opravdu správně. Přesně za tuto cenu jde dnes do předprodeje první vlna vstupenek.

Dymytry na letošním ročníku festivalu Votvírák

Dymytry na letošním ročníku festivalu Votvírák

Jelikož bude o třináctý ročník Votvíráku opět obrovský zájem, doporučujeme vám si lupen z limitované edice, jež tradičně zahrnuje také vstup do stanového městečka, zakoupit co nejdříve. Je dost možné, že ve čtvrtek už budou všechny mít své vlastníky. Předprodej probíhá na oficiálních stránkách festivalu.

POZOR! Momentálně soutěžíme o 4 volné vstupenky na našem Instagramu,

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: Facebook festivalu Votvírák

Mohlo by vás také zajímat