korolova_dovolena_hl
1.9.2018
Kategorie: Celebrity

České celebrity na dovolené. Kdo si užíval nejvíc?

Ivana Korolová, Milan Peroutka, Patricie Solaříková, Andrea Kalousová, Pavel Callta a další. Které české celebrity si užily letošní dovolenou nejvíc? Koukněte se spolu s námi na jejich vyletněné fotky a kochejte se krásami lákavých destinací.

Co by to bylo za léto, kdybychom ho jen trávili v práci nebo doma za pecí? Dovolená se musí náležitě užít, o tom ví své i zástupci českého showbyznysu. Ti se vydali odpočinout do dalekých a někdy i exotických zemí. Právě exotiku si vybral seriálový sympaťák Marek Lambora. Ten vycestoval se svou kolegyní a přítelkyní v jedné osobě Šárkou Vaculíkovou do Thajska. Kromě dobrodružství je ale bohužel čekala i nehoda na motorce. Naštěstí měla dvojice přilbu, takže skončili v nemocnici jen s „odřeninami“.

Marek Lambora v Thajsku

Marek Lambora v Thajsku

Daleko za oceánem se byl podívat David Gránský se svou přítelkyní Nikolou. Partneři se tři týdny kochali krásami Ameriky, nevynechali ani známý most Golden Gate v San Franciscu, Las Vegas či Hollywood. A co víc, došlo zde i na zásnuby.

David Gránský a přítelkyně Nikola se podívali do Ameriky

David Gránský a přítelkyně Nikola se podívali do Ameriky

Amerika je snad každoročně cílem i rodinky Grossových, kteří mají na Floridě v podstatě letní domov. Zdejších krás si tak i letos mladičká muzikálová zpěvačka Natálie Grossová a její sestra, tanečnice a fotografka Denisa Grossová, užily dosyta. „Tohle je opravdu ráj! Já to tady prostě miluju! Vždy se tady cítím krásně a plná pozitivní energií,“ pochvalovala si Natálka.

Natálie a Denisa Grossovy na Floridě

Natálie a Denisa Grossovy na Floridě

I Annu Slováčkovou to zaválo celkem daleko, a sice na prosluněnou pláž v Turecku, kde si to nemohla vynachválit. „Baví mě to tu čím dál tím víc. Turecko mám doslova pod kůži. Jsem tu snad více než podesáté a nikdy mě to tu neomrzí,“ rozplývala se na své sociální síti sympatická blondýnka.

Anna Slováčková v Turecku

Anna Slováčková v Turecku

Oblíbenou destinací mnohých je Řecko a jeho krásné ostrovy. A právě k řeckému pobřeží to zaválo neustále usměvavou herečku Ivanu Korolovou. Která sem zavítala se svojí maminkou, se kterou si užily parádní dámskou jízdu.

Ivana Korolová v Řecku

Ivana Korolová v Řecku

Krétu si pak užila jedna z našich nejkrásnějších modelek Karolína Mališová. Zdejší pláž a pohodičku si vychutnávala se svým přítelem Jakubem. „Byla jsem na Krétě už víckrát, je tady nádherné moře a pláže. Řecko je samo o sobě opravdu krásné a hlavně je tady i co k vidění,“ popsala kráska Mališová.

Karolína Mališová na Krétě

Karolína Mališová na Krétě

Krásná „misska“ Andrea Kalousová se zase právě vrátila z prosluněného ostrova Mallorca, kde si užila několik volných dní se svými kamarádkami.

Andrea Kalousová si užívala na Mallorce

Andrea Kalousová si užívala na Mallorce

To zpěvák Pavel Callta není žádný troškař. Během prázdnin stihnul hned několik dovolených. Ale vzhledem k tomu, že je Pavel známý jako vášnivý cestoval, to nikoho nemůže překvapit. S fanoušky se na sociálních sítích pochlubil například fotkami z dovolené ve Španělsku a také ze svého tour de Chorvatsko.

Vášnivý cestoval Pavel Callta

Vášnivý cestoval Pavel Callta

A do mnoha Čechy milovaného dovolenkového útočiště Chorvatska vyrazila i plavovlasá herečka Patricie Solaříková, která je prý na pláži jako doma. Dovolenkování si užívala s přítelem a partou kamarádů.

Patricie Solaříková v Chorvatsku

Patricie Solaříková v Chorvatsku

Herec a zpěvák Milan Peroutka si letos užíval koupání v Mrtvém moři v Jordánsku a také kochání se krásnou přírodou v horách. Za těmi se vydal do rakouského Tirolska, kde čerpal energie do hektických pracovních dní.

Milan Peroutka si užíval krásy rakouských hor

Milan Peroutka si užíval krásy rakouských hor

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat