okoř2018_hl
23.8.2018
Kategorie: Hudba

Romantická Okoř po roce ožije hudbou. Vystoupí Mirai i Chinaski

Osmnáctý ročník Festivalu Okoř otevře své brány už tuto sobotu přesně v pravé poledne. O dvě hodiny později už nabídne vystoupení mnoha českých populárních interpretů. Pokud s návštěvou stále otálíte, vstupenky nakoupíte i přímo na místě.

Oblíbený Festival Okoř zahájí nová kapela TH!S s charizmatickým zpěvákem Honzou Melíškem a baskytaristou Vojtou Kotkem. Kapela nedávno natočila klip L(Lemmy), v němž si zahrála i Ewa Farna. Po nich bude následovat další nováček na zdejším pódiu, a to populární kapela Mirai. Ti slibují pořádný mejdan a také to, že si to tam všichni přítomní užijí. „Chceme zahrát naše největší hity, přijedeme s energickým setem a skvělou koncertní formou!“

V půl páté přijde na řadu písničkář Xindl X, pro kterého je Okoř jedním z nejoblíbenějších festivalů, možná proto už tady bude po čtvrté. O hodinu později jej vystřídá Michal HrůzaKapelou Hrůzy. Na festivalu vystoupí už po šesté. „Na Okoři je prostě skvělé hraní. Tohle místo patří mezi nejlepší u nás,“ okomentoval zpěvák.

Chybět nebudou ani velikáni Chinaski, kteří jsou jedna z Okoři nejvěrnějších kapel, vrací se sem už po deváté! Přítomné návštěvníky potěší také Tomáš Klus a Anna K. Celou akci pak po půlnoci uzavře Yo Yo Band. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích Ticketportal a Nejlevnější vstupenka za 590 korun. K zakoupení budou i na místě, organizátoři však doporučují včasnou koupi.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Festival Okoř

Mohlo by vás také zajímat