marcus_cz_clanek_hl
21.8.2018
Kategorie: Hudba

Jason Derulo zahraje v Praze. Spolu s ním přijedou i Marcus a Martinus

Už za dva měsíce vypukne v Praze další parádní koncert. V rámci 2SIDES WORLD TOUR 2018 zavítá do naší metropole úspěšný popový zpěvák Jason Derulo, který přiveze našlapanou show. Spolu s ním se v Tipsport Areně ukáží také norská dvojčata Marcus a Martinus.

Fanynky zahraniční popové hudby šílí. 25. října přicestuje do Prahy americký zpěvák Jason Derulo, který je považován za jednoho z nejúspěšnějších umělců současnosti a má na svém kontě několik prestižních ocenění. Českým příznivcům se ukáže v rámci své 2SIDES WORLD TOUR 2018.

Tanečník, hudebník i choreograf v jedné osobě odehraje letošní show ve více než třiceti městech a jeho obdivovatelé se mohou těšit jak na starší pecky, tak na nejnovější hity. I v Tipsport Areně tedy zazní skladby In My Head, Swalla či skladba Colors, která se stala oficiální hymnou MS ve fotbale 2018. „Přivezu Vám do Prahy výjimečnou show a ty nejlepší muzikanty i tanečníky, bude to bláznivý večer,“ slibuje Jason.

Derulo ale nebude jediný, kdo se v očekávaný středeční večer na podiu ukáže. Jako exkluzivní hosty si na svůj koncert totiž pozval i norské sourozenecké duo Marcus a Martinus. Teprve šestnáctiletí týpci se stali naprostým fenoménem ve svém oboru a získali si srdce mnoha mladých posluchačů po celém světě. V našem hlavním městě zahrají songy jako Make You Believe In Love, Elektrisk i Girls.

O akci je už nyní obrovský zájem a pořadatelé věří, že se místo konání zaplní do posledního místečka. „Věříme, že koncert bude vyprodaný a že si fanoušci nenechají nejúchvatnějšího popového zpěváka současnosti ujít. Navíc ho podpoří fenomenální dvojčata Marcus&Martinus. Může to být na dlouhou dobu jediná šance vidět Jasona naživo,“ řekl Miroslav Bučko, producent koncertu.

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: Facebook Marcus a Martinus

Mohlo by vás také zajímat