marek lambora_thajsko
5.8.2018
Kategorie: Celebrity

Horor na dovolené Lambory a Vaculíkové. Bourali na motorce a skončili v nemocnici

Dovolená herce Marka Lambory se změnila v noční můru. Mladý umělec vycestoval se svou přítelkyní do exotického Thajska. Jejich romantickou dovolenou ale zničila nehoda na motorce. Páreček tak skončil v místní nemocnici. 

Už nějaký ten pátek randí fešák ze seriálu Ohnivý kuře Marek Lambora se svou hereckou kolegyní, o osm let starší Šárkou Vaculíkovou, kterou mnozí známe z „novácké“ Ulice. Milenecký pár, který spolu hraje na scéně Divadla Na Vinohradech, jel v létě utužovat svůj vztah na romantickou dovolenou do dalekého Thajska. O tom, že se tam mají jako v ráji, svědčily jejich fotky na sociálních sítích. Společný snímek tam ale jen těžko najdete. Partneři se totiž své soukromí snaží tajit.

Herec se včera podělil se svými fanoušky a přáteli se smutnou zprávou. „S přítelkyní jsme projížděli ostrov na motorce a objevovali krásné pláže. V jedné vteřině se ale vše obrátilo vzhůru nohama. Silnice byla v jednom místě plná štěrku, naše motorka dostala smyk a my jsme z ní sletěli!“ podělil se o hrůzný zážitek na svém Instagramu.

Naštěstí ale dvojice nejela rychle a měla na hlavě helmy. „Díky tomu jsme vyvázli “pouze” s četnými odřeninami, pár stehy k tomu a jednou narkózou kvůli čištění ran, ale přesto jsme oba zdraví a teď už v pořádku. Jen ještě musíme být pod dohledem kvůli infekci a opětovnému čištění ran. Ten šok nikomu nikdy nepřeju,“ nechal se slyšet Lambora.

V tu chvíli si mladý umělec uvědomil, co je opravdu důležité. A na všechny tak apeluje: „Prosím vás… jezděte s helmou vždycky! Mějte na cestách cestovní pojištění, těch pár korun navíc k letenkám vás nezabije, naopak vám to zachrání život. A nikdy nikam nespěchejte a nedělejte kraviny za volantem a za řidítkama jak od motorky nebo od kola,“ dodal. Sympatickému páru tak přejeme, ať je brzy v pořádku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram Marka Lambory

Mohlo by vás také zajímat