sazavafest2018_hl
23.7.2018
Kategorie: Hudba

Slza, Rytmus i Karel Gott. Vyrazte s námi na Sázavafest, máme pro vás vstupenky!

Letní festivalová sezona je v plném proudu, už ve čtvrtek vypukne populární Sázavafest. Osmnáctý ročník v rámci třídenního programu návštěvníkům nabídne velká jména československé hudební scény. Přečtěte si, na co všechno se můžete těšit a hrajte s námi o dvě vstupenky! 

Tradiční hudební akce se už kvapem blíží. Populární Sázavafest už ve čtvrtek odpálí svůj osmnáctý ročník, pošesté se uskuteční v zámeckém lesoparku Světlá nad Sázavou. Organizátoři i letos očekávají hojnou návštěvnost, která bývá každým rokem vyšší a vyšší.

Letošní line-up je pořádně nabitý. V areálu najdeme rovnou pět stage – Hitrádio Vysočina, Epet, Muzikus, Hanácká vodka party stage a Rec stage, přičemž na prvních dvou zmíněných pódiích se ukážou hlavní hvězdy. Už v první festivalový den roztančí davy žádané skupiny Poetika, Kryštof a Mandrage.

Živo bude na open air fesťáku i v pátek, kdy vystoupí mladá zpěvačka Lenny, oblíbená skupina Slza či slovenští No Name. Hlavním hřebem celého dne bude vystoupení slovenského rapera Rytmuse, jenž se na této akci objeví podruhé v historii, první účast si připsal v roce 2015.

Mladí talenti i ostřílení bardi

V sobotu zase ukážou svůj talent stále víc populární Mirai, roztančená kapela Verona s novou členkou Veronikou Stýblovou nebo Ewa Farna. Kromě toho pořadatelé vsadili i na zkušenější umělce, kromě všemi generacemi obdivovaného Jaroslava Uhlíře dorazí i šlágrový zpěvák a mnohonásobný vítěz ankety Český slavík Karel Gott.

Ve festivalovém areálu se samozřejmě objeví i stanové městečko, jehož služeb můžou využít všichni, co si zakoupí speciální vstupenku. Jeho brány se poprvé otevřou ve čtvrtek 8:00 hodin, uzavře se v nedělních 14:00 hodin. Lístky na akci sice už v předprodeji nejsou, ale budete si je moct koupit přímo na místě konání.

! SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA SÁZAVAFEST !

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník Sázavafestu se letos uskuteční? 

 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „SÁZAVAFEST“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete jen do do 24. 7. 2018

Připravila produkce Magazínu PraKultura a festival Sázavafest

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook Sázavafestu

Mohlo by vás také zajímat