misik_politika_hl
5.7.2018
Kategorie: Hudba

Zpěvák Adam Mišík vstupuje do politiky! Bude kandidovat za TOP 09

Tak tohle nečekal snad nikdo. Mladý zpěvák a herec Adam Mišík, který nedávno vydal nový singl, se chystá na politickou dráhu. Rozhodl se kandidovat na podzim do pražského zastupitelstva, a to pod vlajkovou lodí strany TOP 09. Uspěje v blížících se volbách?

Je považovaný za idol mladých žen a budoucí hvězdu české populární hudby. V blízké době však může být Adam Mišík, syn slavnějšího otce Vladimíra Mišíka, označován i za politika. Aktivně se totiž zúčastní voleb do pražského zastupitelstva, které proběhnou už na podzim.

Rodák z hlavního města naší republiky bude kandidovat za TOP 09, jíž založil Miroslav Kalousek. Zisk mladé posily potvrdil serveru TÝDEN.cz momentální lídr strany Jiří Pospíšil. „Adam Mišík bude na kandidátce pro hlavní město Prahu na 22. pozici. Této významné posily si moc ceníme,“ řekl dvaačtyřicetiletý poslanec.

Bývalého účastníka televizní show Tvoje tvář má známý hlas přijal do strany i kvůli jeho dlouhodobému zájmu o politické dění. Právě za „topku“ se v minulosti zúčastnil několika veřejných debat o fungování Prahy i Evropské unie. Angažoval se i v uplynulých prezidentských volbách, když na sociálních sítích veřejně propagoval neúspěšného kandidáta Jiřího Drahoše.

U veřejnosti vzbudila zpráva o Mišíkově kandidatuře velký ohlas. Fanynky jednadvacetiletého umělce, jenž minulý týden vydal nový singl V tobě, šílí nadšením, další zase jeho budoucí plány nemohou pochopit. Zda se blonďatý mladík skutečně aktivně zapojí do politického dění, se rozhodne už 6. října 2018. Zpěvák kandiduje z posledního místa.

Mišík si nakonec vše rozmyslel. Čtěte zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook: Kultura Slánsko

Přečtěte si také