Kapela Dymytry si připravila pro své fanoušky dvě skvělé novinky.
25.6.2018
Kategorie: Hudba

Dymytry chystají další dvě monstrózní show. Vydávají i nový videoklip

Fanoušci jásají radostí. Úspěšná česká kapela Dymytry se rozhodla uspořádat další velký koncert, který naváže na předchozí show Monstrum. Tentokrát se jí příznivci dočkají hned ve dvou městech, kromě Prahy zavítají zamaskovaní muži i do Ostravy. Aby toho nebylo málo, pustili do světa další novou skladbu s videoklipem.

Od úspěšného koncertu Monstrum neuběhly ještě ani čtyři měsíce a fanoušci hudební formace Dymytry už se můžou těšit na další. Pražská kapela se totiž rozhodla příznivcům nadělit předčasný vánoční dárek v podobě zopakování této úspěšné show.

Ta první se uskuteční 19. prosince opět v hlavním městě. Namísto malé sportovní haly, kam v březnu zavítaly čtyři tisíce lidí, tentokrát Dymytry zahrají své pecky ve Foru Karlín. O dva dny později zavítají do ostravského prostoru Trojhalí Karolína.

Fanoušci rozhodli

A jaký byl vůbec důvod vydařenou akci, která získala samé pozitivní ohlasy, zopakovat? Skupina chtěla především potěšit ty, kteří se na předchozí megakoncert nedostali. „Zájem o Monstrum byl na jaře obrovský, spoustu lidí nám psalo, že je mrzí, že nestihli koupit lístky. Dlouho jsme přemýšleli a nakonec jsme se rozhodli tuhle megaakci zopakovat jako vánoční dárek pro všechny naše fanoušky,“ řekl Jirka Dymo Urban, zakladatel a kytarista Dymytry.

Zároveň si úspěšní rockeři ještě chtěli letos stihnout zahrát před českým davem, celý podzim totiž stráví na turné v Německu, kde se představí po boku kamarádů Hämatom. Ti se ukázali už na prvním megakoncertu, zúčastní se i toho dalšího.

Kapela představila také nový klip

Repete pekelné show ale není jedinou novinkou. Dymytry si pro nás připravili i zbrusu novou pecku Pot a Krev, jíž doplnili o velice povedený videoklip. Ten byl natočen právě na zmíněné akci v Holešovicích.

Vstupenky na MONTRUM II si můžete zakoupit prostřednictvím předprodejní sítě společnosti Ticketstream. S nákupem ale neotálejte, oba koncerty budou pravděpodobně brzy vyprodány.

Přečtěte si také: Rozhovor s frontmanem Dymytry Janem Protheusem Macků

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebookový profil kapely Dymytry / Petr Chán

Mohlo by vás také zajímat