peroutka_triorisky_hl
20.6.2018
Kategorie: Divadlo

Milana Peroutku čeká další role v muzikálu. Zahraje si prince v Popelce

Fanynky mladého zpěváka a herce Milana Peroutky se mají na co těšit. Jejich oblíbenec se totiž převtělí do královského synka, a že to nebude princ ledajaký! Zahraje si totiž v chystaném pohádkovém muzikálu Tři oříšky pro Popelku.

Účinkuje v oblíbených muzikálech Krysař a Iago, které jsou nejspíše jeho vstupenkou do třetího muzikálového projektu Tři oříšky pro Popelku, jehož premiéra se uskuteční 12. října na jevišti pražského Kongresového centra. Milan totiž v obou zmíněných představeních ukázal, že mu to jde na divadelním jevišti víc než skvěle.

Přesvědčivý ale hlavně byl na „popelkovém castingu“, v němž uspěl na výbornou. Díky tomu se bude moct ucházet o srdce krásné Popelky, kterou ztvární Kateřina Klausová v alternaci se Sabinou RojkovouNikolou Ďuricovou. Zajímavostí pak je, že královského tatínka bude Milanovi hrát filmový princ Pavel Trávníček.

Milan Peroutka na castingu

Milan Peroutka na castingu

Chystaný muzikál láká nejen na hvězdné obsazení, ale také na režii profesionála ve svém oboru Filipa Renče a jedinečnou podívanou, kdy se v představení objeví i živí koně, kouzla a spousta jevištních efektů. „Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky, včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou z pera Karla Svobody. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně,“ lákají tvůrci.

Na motivy legendárního filmu se na jevišti pražského „Kongresáku“ odehraje 43 představení Tří oříšků pro Popelku. Říjen je sice ještě daleko, nicméně vstupenky můžete zakoupit již nyní, jejich cena začíná na 590 korunách.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: FB muzikálu Tři oříšky pro Popelku

Přečtěte si také