soutez_snidane_petitefrance
12.4.2018
Kategorie: Soutěž

SOUTĚŽ: Vyhrajte francouzskou snídani pro dva v Petite France

Zamlsejte si po francouzsku! Máme pro vás soutěž o 3 vouchery na francouzskou snídani pro dva do pekařství a cukrářství Petite France Boulangerie & Patisserie v Myslíkově ulici č. 22 v Praze 2.

Francouzské pekařství a cukrářství Petite France na jaře oslavilo tři roky od svého otevření. A jak jinak, než dalšími specialitami podle tradičních francouzských receptů. Kromě voňavých baget a croissantů tu najdete třeba dort Créme Framboise, lahodný čokoládový dort z pravé ghanské čokolády vyráběný legendární francouzskou firmou Cacao Barry či osvěžující páj z brazilské limetky.

Nechybí ani makronky s novými příchutěmi maracuji a vaječného koňaku či ovocné tartaletky, krásně zdobené éclairs a mnoho dalších sladkých pokušení. Lákadlem jsou také důmyslně ochucené chleby, kávičky, domácí marmelády nebo vína. Všechny sladkosti i pečivo jsou vyrobeny ručně, bez chemie a konzervantů. A v května tu už naplno vypukne jahodová sezona…

Výherní snídaně pro dva obsahuje: máslový nebo čokoládový croissant, máslo, francouzskou marmeládu, kávu Filicori Gran Crema Delicato dle výběru, čerstvě vymačkaný pomerančový džus a skleničku crémant rosé z Loire. Zajít na ni můžete každý den od 8 do 12 hodin. Voucher je platný do konce roku 2018.

Soutěžní otázka:

Odkud berou pekaři z Petite France mouku na svoje francouzské speciality? 
a) dováží ji z Francie
b) používají speciálně mletou mouku z Česka
c) část dováží z Francie, část objednávají na zakázku z Česka

Nápovědu naleznete na webu Petite France.  
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „SNÍDANĚ“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete do 1. 5. 2018.

 Připravila produkce Magazínu PraKultura a Petite France