krasobrusleni_hl
3.4.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Prahu ovládnou hvězdy v krasobruslení. Nenechte si ujít Lední show Ilji Averbucha

Poprvé se v Praze představí šest olympijských šampiónů najednou! Stane se tak již příští sobotu, kdy naši metropoli ovládnou světové hvězdy olympijského sportu krasobruslení. Nespočet piruet, skoků a figur předvedou ti nejpovolanější v čele s držitelem zlaté medaile ze Salt Lake City Alexejem Jagudinem. Z Čechů se na ledě představí bronzový medailista z Mistrovství Evropy 2013 Michal Březina.

Dech beroucí show plná honosných kostýmů se ponese v duchu známé filmové hudby. Jedinečný zážitek z krasobruslení olympijských hvězd v Lední show Ilji Averbucha si můžete vychutnat už příští sobotu 14. dubna od 19:00 hodin v Tipsport aréně.

Za celým konceptem této ledové show stojí známý profesionální trenér a tanečník Ilja Averbuch, jenž se za posledních patnáct let své činnosti stal světovým fenoménem na poli úchvatných choreografií. Publikum ohromuje především precizní technikou. Základním rozdílem jeho exhibicí je, že jednotliví krasobruslaři jsou v týmu nastálo, a proto jsou schopni předvést dokonalou show. Výjimkou je český krasobruslař Michal Březina, který ještě aktivně závodí a má svůj program. „V Praze jsme s vystoupením poprvé, ale věřím, že si Češi zaslouží vidět show tohoto formátu. Pro mě je velmi důležité ukazovat tento krásný sport mladým lidem, aby měli inspiraci a jsem přesvědčen, že všichni budou maximálně nadšeni,“ nechal se slyšet Averbuch.

Ilja Averbuch se stal světovým fenoménem

Ilja Averbuch se stal světovým fenoménem

V pražské Tipsport aréně se dále představí olympijský šampión Roman Kostomarov, dvojnásobní olympijští šampióni Maxim Traňkov a Taťjana Volosožarová, mistři světa ve sportovní akrobacii a akrobacii na ledě Vladimir Besedin a Alexej, mistři světa a dvojnásobní mistři Evropy v párovém bruslení Marija Peterova a Alexej Tichonov, mistři světa a dvojnásobní mistři Evropy v tancích na ledě Oxana Domnina-Kostomarova a Maxim Šabalin a další.

Vstupenky na Lední show Ilji Averbucha, Krasobruslení olympijských hvězd jsou k prodeji v síti Tickestream v cenovém rozmezí 800 až 1 500 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat