Pepa_hl
29.3.2018
Kategorie: Film

Nová komedie Pepa: podpantoflák Suchánek a zmalovaná puberťačka Grossová

Vymanit se ze životních stereotypů, odrazit se ode dna, začít znovu žít! Přesně to chce hrdina nové filmové komedie Pepa režiséra Jána Nováka. Snímek s hvězdným hereckým obsazením vstoupí do kin již v polovině dubna tohoto roku.

Další nová česká komedie se bude ucházet o srdce diváků. Snímek Pepa s prvky retra se natáčel v průběhu minulého roku v Praze, Kladně a Mělníku. Na scénáři se vedle režiséra podílel i Jaroslav Sauer, tvůrce divácky úspěšné zimní komedie Špindl.

Herecké obsazení nabízí spoustu zvučných jmen. Rodinku, kolem níž se vše točí, ztvární Michal Suchánek, Petra Špalková a Natálie Grossová. V dalších rolích se můžete těšit na Alici Bendovou, Filipa Blažka, Annu Stropnickou a v neposlední řadě na Martina Pechláta.

Zmalovaná teenagerka Grossová

Zmalovaná teenagerka Grossová

Pepa je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Je tak trochu podpantoflák, respektu se mu nedostává ani od jeho ženy, natož od dcery. Pepa ví, že se musí něco změnit, a dokonce velmi dobře ví, co to „něco“ je. Jenže! Cesta k cíli bývá někdy hodně trnitá, a tak sledujeme sled více či méně marných a tragikomických pokusů Pepy, hrdiny outsidera, o to začít svůj život konečně žít. Podaří se mu najít odpovědi na otázky „Proč vlastně na světě je? Kdy začíná ten opravdový život? Po narození, po maturitě, prvním sexu, svatbě nebo dětech? Anebo až po smrti?“

Hořká komedie s hudbou Václava Noida Bárty poprvé vstoupí do kin už 12. dubna.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Tomáš Martínek

Mohlo by vás také zajímat