votvirak_2018
20.3.2018
Kategorie: Hudba

Jarní Happy Hours festivalu Votvírák: to si nesmíte nechat ujít

Už zítra 21. března si můžete zakoupit vstupenky na oblíbený festival Votvírák za speciální cenu 250 korun. Chystáte se na oblíbenou hudební akci, jež zahajuje letní festivalovou sezónu těsně před začátkem léta, vyrazit? Tak to si nesmíte tuto vyjarněnou nabídku nechat proklouznout mezi prsty! Ceny lístků se totiž navíc budou od dubna postupně zdražovat.

Milovický Votvírák bude jedna velká oslava. Na největším českém festivalu oslaví dvacetiny na scéně kapela Škwor. Dalšími jubilanty brázdící česká pódia již patnáct let jsou i Psycore, metaloví Dymytry nebo Mňága a Žďorp slavící neuvěřitelných třicet let své existence.

Akce letos nabídne velkou a zajímavou sondu do pestré slovenské hip hopové scény. Vystoupí populární Majk Spirit i jeho častý oponent Strapo, na pódiu stane také v současnosti nejvýraznější slovenský rapper Vec, zakladatel legendární kapely Trosky a jedna z nejvýznamnějších osobností současné kulturní scény našich východních přátel. Český hip hop nezůstane stranou, svoje sety nabídnou jihlavští Pio Squad, jihočeští De Zrechts, kontroverzní Sodoma a Gomora nebo Smack.

Chinaski budou hvězdami festivalu

Na klidnější notu pak zahraje písničkář Voxel nebo rožnovský Ptakustik. Hvězdami Votvíráku pak bezpochyby budou Chinaski, jejichž nová koncertní sestava tu zahraje před vůbec největším diváckým kotlem v letošním roce. S novým frontmanem se představí energií nabušení Pipes & Pints, Tata Bojs opět ohromí propracovanou show, s Malotraktorem na palubě a s náloží dalších skvělých písní přistane na milovickém letišti Mig 21. Pro všechny generace bez rozdílu zahraje své neodolatelné písně Jaroslav Uhlíř. Na festival dorazí i Horkýže Slíže nebo slezská diva Ewa Farna, Xindl X, Mirai a mnoho dalších.

Že vám tato plejáda zvučných jmen „šmakuje“? Zapište si do diáře 15. až 17. června a vyrazte na Votvírák. Ještě předtím ale nezapomeňte na první jarní den a s ním spojenou speciální slevu, kdy základní Klubová karta Standard bude k dostání za pouhých 250 korun, Klubová karta Kombi pak za zvýhodněných 399 korun.

Text: Jan Rochovanský

Mohlo by vás také zajímat