Dermacol_jaro_hl2
15.3.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Vyjarněné Dermacol novinky: zkrášlující perly, stíny i nové matné rtěnky

Dermacol uvádí na trh čtyři novinky dekorativní kosmetiky. Přivítejte jaro s naší přední kosmetickou značkou, která přichází s limitovanou edicí očních stínů, super objemovou řasenkou, matnou krémovou rtěnkou a řadou kuličkových pudrů ve třech barevných provedeních.

Snad každá milujeme dekorativní kosmetiku a vřele tak vítáme novinky z beauty světa. Dermacol jich má hned několik, tady jsou:

Dermacol_jaro_rasenka


Ilusion Super Volume Mascara

Super objemová řasenka Ilusión nezanechává na řasách žmolky, řasy obarví nejčernějšími pigmenty, propůjčuje řasám podmanivý objem i délku, při aplikaci více vrstev se nedrolí a vytváří návykový efekt umělých řas bez pocitu zatížení! To vše přináší s lehkou hmotou tvořenou mixem včelího, rýžového a karnaubského vosku. Aplikuje se silikonovým kartáčkem. Řasenka je odolná po celý den a nerozmazává se.

Vhodné pro nositelky kontaktních čoček, oftalmologicky tetováno, bez parabenů.
Doporučená cena 149 korun

 


Mono a Quatro oční stíny

Nová kolekce očních stínů obsahuje šest nových barev Mono stínů a dvě paletky po čtyřech barvách Quatro očních stínů. Všechny mají vylepšenou, více pigmentovanou texturu. Vytvoří na víčku saténově jemný film hebký na dotek, lehce a rovnoměrně se roztírají, jsou perfektně přilnavé. V šesti nových perleťových a matných odstínech v provedení MONO propůjčí víčkům plnou a intenzivní barvu.

Z nových paletek QUATRO můžete používat každou ze čtyř barev paletky zvlášť, nebo stínovat. Obě balení obsahují oboustranný aplikátor, Quatro paletky navíc zrcátko.

Jedná se o limitovanou edici bez parabenů.
Doporučená cena: Mono 119 korun, Quatro 199 korun

Dermacol_jaro_stíny1


Rtěnka Pretty Matte

S matnou rtěnkou Pretty Matte se snadno stanete hvězdou červeného koberce, využijete ji ale i při jarní procházce. Kolekce krémových rtěnek čítá totiž neuvěřitelných sedmnáct odstínů. Rtěnky obsahují směs vosků, které nevysušují rty a i přes to mají matnou texturu. Jejich aplikace je velmi snadná a precizní. Rtěnku jednoduše vycvaknete z pouzdra a jedním tahem vykreslíte přesné, dokonalé a zdravě vypadající rty. Nerozmazává se a během dne neztrácí barvu, obsahuje vysoké množství pigmentů a vyniká sytostí barvy.

Limitovaná edice, neobsahuje silikony.
Doporučená cena 169 korun

Dermacol_jaro_rtenky1


Beauty powder pearls

Zkrášlující pudrové perly pro krásnější já jsou tři barevné varianty kuličkového pudru, které rozjasní, neucpávají póry a zbytečně nezatěžují pleť. Pudrové kuličky, které i hezky voní, jsou lehké jako pírko, zabalené v praktické a kompletně recyklovatelné papírové krabičce s labutěnkou uvnitř. A díky čemu tak dokonale rozjasní pleť? Obsahují vysoké množství třpytivých mikro částeček a jsou různě barevné. Každá barva kuličky je k něčemu dobrá. Růžová osvěžuje, zelená snižuje zarudnutí, bílá rozjasňuje a hnědá dodá jemné opálení. Pudry jsou vyhotoveny ve třech barevných obalech s různou směsí kuliček, přičemž složení kuliček odpovídá barvám krabiček.

Doporučená cena 299 korun

Dermacol_jaro_perly01

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Dermacol

Mohlo by vás také zajímat