verona_styblova_hl
20.2.2018
Kategorie: Hudba

Verona opět na scéně! S novým singlem i zpěvačkou

Populární taneční duo Verona se vrací. Od vydání posledního singlu této kapely uběhly už dva roky. Nyní posluchačům přináší horkou novinku s názvem Complicated. A pozor, skupina má novou zpěvačku. Brunetku Markétu vyměnila blondýnka Veronika Stýblová.

S Veronou byla Markéta Plecháčová (dříve Jakšlová) spjatá krásných šestnáct let. Teď účinkování v oblíbené hudební formaci, která hraje převážně po klubech a diskotékách, vyměnila za mateřské povinnosti a svůj vlastní hudební projekt Marqet.

Fanoušci ale zase tolik smutnit nemusí, Verona jede dál a nová frontmanka Veronika Stýblová přináší do skupiny svěží vítr. Pokud si říkáte, že jsou vám její jméno a tvář povědomé, nemýlíte se. Třiadvacetiletou plavovlásku jste mohli vidět před lety v SuperStar. A znát ji můžete i z muzikálů, hraje například v Plesu upírů.

Klip natočili v USA

A že se výběr této mladé zpěvačky ukázal jakožto skvělý tah, můžeme zhodnotit už v prvním songu Complicated. Ten je opět taneční a Veronika se v něm ukazuje jako adekvátní Markétina náhrada. Singl se natáčel tři měsíce ve studiu Petera Fidera v Mníšku pod Brdy, povedený videoklip se pak kapela vydala natočit rovnou do USA. „Měli jsme od začátku jasno v tom, že klip chceme natáčet někde na opuštěných místech. Rozhodně to nemělo být velkoměsto a rušné ulice,” prozradila Veronika. „Napadla nás Route 66, dlouhé nekonečné silnice a ta krásná liduprázdná krajina,“ doplnil svou kolegyni Peter.

Co na to říkáte? My si myslíme, že tato patrná změna Veroně prospěla. Jak si ovšem sama Veronika dál povede, se ukáže už brzy. Hudební duo totiž v těchto dnech pilně zkouší na koncertní šňůru, aby mohlo od března vyrazit mezi své příznivce po celé České republice i na Slovensku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: YouTube

Mohlo by vás také zajímat