Fotoreportáž: Majáles 2013
14.2.2018
Kategorie: Hudba

Na Labefestu vystoupí plno známých interpretů. Doplnit program ale můžete i vy

V jednom z nejkrásnějších festivalových areálů na břehu Labe, přímo pod děčínským zámkem, se v první polovině května bude konat již tradiční hudební svátek Labefest. Návštěvníky festivalu potěší program nabitý spoustou zvučných jmen.

Po loňské proměně festivalu, kdy se z Labefestu stal úspěšný dvoudenní festival, se jeho pořadatelé rozhodli formu dvou hudebních dnů zachovat. I letos se tedy návštěvníci mohou těšit na spoustu dobré muziky.

Na pódiu se během dvou dnů vystřídá spoustu populárních interpretů. V pátek 11. května odstartuje velkolepý mejdan Tomáš Klus a MIG 21. Následující den pak program pokračuje v podobě kapel UDG, Wohnout, Visací Zámek a také skupiny snů Supergroup, kterou tvoří all stars team rockových muzikantů ve složení Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Klaudius Kryšpín.

A jak hodnotí přípravné práce na letošní ročník Ing. Igor Bayer? „Naší snahou je přivézt na Labefest do Děčína interprety zvučných jmen, kteří na festivalu zatím nevystupovali. Myslím si, že se nám z našeho hudebního trhu podařilo postavit zajímavý line-up. Navíc jsme přišli s novým formátem, kdy jsme festival rozšířili na dva dny a stanovené vstupné je na oba dny spíše symbolické.“

Chybět nebude tradiční páteční slavnostní ohňostroj a řada dalších doprovodných aktivit pro děti i dospělé, na Mariánské louce – dřevosochání, Běláskové klání, a to nejen v rámci současně probíhající ADRENALIN CHALLENGE.

Zahrajte i vy!

V letošním ročníku dostanou šanci doplnit program obou dnů i mladé talentované kapely, jež mají možnost vybrat sami návštěvníci. LABEFEST tak hledá svůj TALENT! Kapely, které si chtějí zahrát po boku předních českých interpretů, nechť zašlou své nahrávky do 30. března na e-mail: talent@labefest.cz.

Vstupenky v limitované edici za nejnižší možnou cenu 180 korun lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a Ticketstream.cz.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv

Mohlo by vás také zajímat