dermacol_parfemy_soutez
29.1.2018
Kategorie: Soutěž

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou luxusních parfémů od Dermacol

Chcete zcela zdarma vyzkoušet jednu z luxusních Dermacol vůní? Teď máte možnost! Uspořádali jsme pro vás soutěž o dva parfémy z první kolekce pražských voňavek této kosmetické značky. Jedna je pro dámy, druhá zase potěší muže. 

Vývojové laboratoře Dermacol společně s francouzskými laboratořemi v provensálském Grasse vytvořily hned několik nadčasových a elegantních parfémů pro ženy a muže. A dva z nich můžete vyhrát, pokud správně zodpovíte naši otázku a budete mít štěstí při losování.

Hrajeme o tyto vůně:

parfem_cocoavanil
EDP BITTER CACAO AND VANILLA

Dámská parfémovaná voda – s vůní čokolády a vanilky

Vůně je jako rytmus latinské hudby – velmi smyslná a originální vůně, která vás rázem odliší. Čokoláda, vzácné dřeviny a nádech pivoňky ve vás probudí dobrou náladu a pocit štěstí. Madagaskarská vanilka s vetiverem z Haiti vám připomenou ty nejpříjemnější okamžiky. Svěžest argentinského pomeranče a grapefruitu společně se sicilským citronem otevřou vaše smysly a osvěží vaši mysl. Vytvoříte si na ní závislost.


parfem_sandalwmandarin
EDP SANDALWOOD AND MANDARIN

Parfémovaná voda (unisex) – s vůní koření, cedrového dřeva a citrusů

Bijící srdce kosmopolitního New Yorku stvořené pro úspěšné. Mix moderního koření s cedrovým a santalovým dřevem, kadidlem a velmi povzbudivými citrusovými tóny (mandarinky, bergamotu, grapefruitu a limetky). Rafinovaná dynamika je umocněná šťávou z kiwi, rybízu, ostružiny a melounu a úspěch korunuje květinová vůněmuškátu a růže. Vůně je komplexní a smyslově magnetická.

 

Soutěžní otázka:

Kolik vůní obsahovala první kolekce Dermacol parfémů? 

Nápovědu naleznete na webových stránkách Dermacol.  
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „DERMACOL“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete do 12. 2. 2018.

 Připravila produkce Magazínu PraKultura a Dermacol