mayb_novinky
24.1.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Řasenka s vůní kokosu a vanilky, matné rtěnky. To jsou novinky od Maybelline

Řasenka, která voní po kokosu a vanilce, rtěnka s pudrově matným efektem, rozjasňovač pro každý podtón pleti nebo další odstíny oblíbeného korektoru – to všechno jsou novinky, se kterými přichází na začátek roku Maybelline New York.

mayb_rasenka
Total Temptation
řasenka

Nová objemová řasenka Total Temptation pro krásně oddělené řasy a nadýchaný objem. Díky speciální lehké formuli s obsahem kokosového oleje obalí jednotlivě každou řasu bez slepování, zároveň je nezatíží a dodá jim objem, který nikdy neomrzí. Pružný, objemový kartáček s krátkými štětinkami zaručí, že se s řasenkou dostanete i k těm nejmenším řasám a proměníte tak vaše oči v opravdové pokušení. Řasenka je skutečným zážitkem pro všechny smysly, což podtrhuje její příjemná vůně po kokosu a vanilce, díky které si ji zamilujete, a každodenní líčení řas se stane smyslným zážitkem. Vyzkoušejte jedinečnou novinku od Maybelline New York pro řasy husté, nadýchané a jemné zároveň.
Doporučená cena  229,90 korun


mayb_rozjasnovacMASTER Chrome rozjasňovač

Rozjasňovač je produkt, který skvěle doladí každé líčení a dodá pleti zdravý, rozzářený vzhled. Nový kompaktní rozjasňovač Master Chrome dodá tváři metalický a zářivý efekt díky ploškám perliček a třpytivých částic, které obsahuje. Nejen, že obličej krásně projasní, ale pokud ho nanesete na oblast lícních kostí, na špičku nosu nebo třeba nad vrchní ret, zvýrazní jeho kontury, a vaše tvář tak bude opticky štíhlejší. Metalický rozjasňovač Master Chrome je dostupný ve dvou odstínech pro všechny podtóny pleti – pro studené typy doporučujeme odstín 050 Molten Rose Gold s převážně růžovými odlesky a pro neutrální a teplý podtón odstín 100 Molten Gold s teplými, zlatavými odlesky. Doporučená cena 249,90 korun


FIT me! korektor – rozšíření o nové odstíny

Škála odstínů korektoru Fit me pro zakrytí nedokonalostí a sjednocení pleti byla rozšířena o dvě novinky. Úspěšný gelový korektor překrývá nedostatky, a to včetně tmavých kruhů pod očima, a sjednocuje barvu. Zakoupíte jej v odstínu 05 pro nejsvětlejší a 20 pro tmavší tón pleti. Celkem jsou nyní k dispozici čtyři odstíny, které skvěle splynou nejen s barvou obličeje, ale také s make-upem a pudrem Fit me od Maybelline New York.
Doporučená cena 149,90 korun
mayb_korektor


COLORsensational Powder Matte rtěnky

Nová rtěnka Color Sensational Powder Matte obsahuje ještě více matujícího pudru pro čistě matný efekt s dlouhotrvající výdrží. Díky krémové a lehké textuře nezanechává na rtech při nošení nepříjemný pocit a zbytečně je nevysušuje. Rtěnka ve stylovém černém, matném obalu je dostupná ve třech barevných odstínech – cihlově červená Cruel Ruby (05), pudrově růžová Nocturnal Rose (10) a tělová s růžovo-fialovým nádechem Smoky Taupe (15).
Doporučená cena 159,90 korun
mayb_rtenky

Všechny tyto novinky budou na trhu od února.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Maybelline

Mohlo by vás také zajímat