eurovizecz_hl
9.1.2018
Kategorie: Hudba

Těhle šest interpretů se utká o vítězství v národním kole Eurovision Song

Debbi, kapely DOCTOR VICTOR a Eddie Stoilow, Eva Burešová, Mikolas Josef a Pavel Callta, to je šestice finalistů národního kola Eurovize s názvem Eurovision Song CZ, které právě začíná. Diváci i mezinárodní porota budou moci hlasovat až do pondělí 22. ledna. Vítěz bude reprezentovat Českou republiku na Eurovision Song Contest, která se koná v Lisabonu. 

Národní kolo Eurovize Česká republika organizuje po deseti letech. Moderace se i tentokrát ujme ostřílený Libor Bouček. „Moderování Eurovize mě čeká potřetí a myslím si, že pro českého moderátora je to vlastně jediná možnost, jak se podílet na tak velké produkci a celoevropském přenosu. Eurovize je významná oslava hudby a velmi se na ni těším jako každý rok.”

Hlasování se pomocí aplikace odehraje na internetu a vyhraje ten, kdo získá nejvíce hlasů od diváků a mezinárodní poroty. „Česká televize vítěze oznámí následující pondělí od konce hlasování, tedy 29. ledna a ihned s ním začne pracovat na celkové podobě vystoupení v soutěži Eurovision Song Contest 2018,“ říká pověřený kreativní producent Jan Potměšil.

Chcete hlasovat pro svého oblíbence? Pak si zdarma stáhněte oficiální aplikaci Eurovision Song Contest. Dostupná je na obou dominantních mobilních platformách.

Podívejte se na songy šesti interpretů a rozhodněte

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Česká televize

Mohlo by vás také zajímat