Milan Peroutka na Islandu
29.12.2017
Kategorie: Hudba

Tak to musíte vidět: Milan Peroutka natočil klip až na Islandu

Milan Peroutka připravil pro své fanoušky koncem roku nevídané překvapení. Dva dny před Silvestrem totiž pustil do světa videoklip k písni Druhej břeh, kterou nazpíval se svou kapelou Perutě. Klip je zajímavý především tím, že byl zčásti natočený v krásném prostředí dalekého Islandu.

Tři intenzivní dny poznávání a dobrodružství strávil Milan Peroutka letos v červenci na Islandu. „Viděl jsem vodopády, sopky, ledovcové jezero i černou pláž se ztroskotaným letadýlkem, na kterém se na skejtu v klípku proháněl i sám Justin,“ vyjmenoval Milan na svém Instagramu. A pokračoval: „Je tu všechno tak 4x dražší, ale ještě mnohonásobněji zážitkovější a votopřecide!“ Nadšený zpěvák zároveň svým příznivcům slíbil, že jim z Islandu přiveze nějaké to překvapení.

A právě na to si museli fanoušci počkat až do dnešního dne. Tenhle hnědovlasý fešák totiž představil svůj nový videoklip, který natočil právě v krásné islandské krajině. Píseň Druhej břeh jsme mohli slyšet ve zkrácené verzi už například v pořadu Show Jana Krause, kde byl Peroutka hostem. Nyní si ovšem dojemný song kapely Perutě můžete vychutnat v plné parádě a za doprovodu krásného videoklipu.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv Milana Peroutky

Mohlo by vás také zajímat