Vanoce v Pradle_hl
12.12.2017
Kategorie: Divadlo

Vánoce v Prádle: nahlédněte do obýváku Tomáše Vaňka a jeho muzikálových přátel

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk odhaluje svůj jevištní obývák. Spolu se svými přáteli a kolegy z muzikálových inscenací totiž pořádá výjimečnou party pojmenovanou Vánoce v Prádle, která bude ve stylu slavných televizních show.

Chcete vědět, jak slaví nejkrásnější svátky v roce a co nejbláznivějšího si přáli pod stromeček muzikáloví zpěváci Lucia Jagerčíková, Peter Pecha nebo Dáša Zázvůrková? Zajímá vás, jaké koledy mají nejraději Roman a Michaela Tomešovi? Pak na této show plné zábavných historek a známých vánočních hitů v doprovodu živé kapely Tick Tick Band nesmíte chybět.

Těšit se můžete i na ukázky tradičních vánočních zvyků, a to dokonce i těch mezinárodních. Atmosférou se totiž i díky pár účinkujícím přenesete za hranice Česka. „Protože chceme představit i různé další vánoční zvyky a písně z různých koutů světa, pozvali jsme skvělého francouzského zpěváka jménem Hermes Karel nebo amerického muzikálového herce Billy Raynera,“ prozrazuje organizátor a hlavní aktér Tomáš Vaněk.

Zárukou nespoutaného slovního humoru pak má být trojhlavá saň neboli Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová. Chybět nebudou ani mladé muzikálové tváře, které možná zatím ještě neznáte. „Nejmladší a neuvěřitelně talentovaní Zuzka Holbeinová, Štěpán Klouček, Tereza Anna Mašková a Viktor Novák. Pro mě je tahle parta lidí naprostou zárukou skvěle stráveného večera,“ vyjmenovává a chválí si všechny účinkující Tomáš Vaněk.

Exkluzivní ukázka z chystaného muzikálu

Co ale zpívajícího herce vůbec vedlo k vyprodukování této show? „Souvisí to s konceptem, který jsme jako produkční spolek art4rent připravili v rámci oživení umělecké tradice Divadla Na Prádle. Chceme divadlo oživit výjimečnými projekty a „Vánoce v Prádle“ mají být jedním z nich. Jelikož se chceme prezentovat hlavně skrze divadlo, které hraje, zpívá a tančí, i tento večer bude mít široký záběr druhů zábavy. A doufáme, v dobrém slova smyslu, v nezapomenutelnou vánoční akci, která by se mohla stát tradicí. Krom toho máme také možnost zde úplně poprvé divákům živě představit ukázku z naší chystané české premiéry muzikálu Jonathana Larsona – Tick, Tick…BOOM!“

Nalákali jsme vás? Pak si zapište do diáře čtvrtek 21. prosince a přijďte do Divadla Na Prádle. Třebaže samotný program začíná až v 19 hodin, zdejší divadelní kavárna i foyer divadla budou otevřeny už o dvě hodiny dříve. Díky tomu si v rámci doprovodného programu budete moci zasoutěžit o nejlepší vámi vyrobené vánoční cukroví, slečny tradičně hodí střevícem a pánové vyrobí ze skořápek lodičku. „Jestli chcete s vánočním shonem a stresem skončit dříve, než na Štědrý den, přijďte 21. prosince k nám. Podobně laděný večer jinde o letošních Vánocích nenajdete,“ dodává a zároveň láká návštěvníky Vaněk.

Vstupenky za cenu 290 korun můžete rezervovat na e-mailu: pokladna@napradle.cz.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Kristýna Junková

Mohlo by vás také zajímat