Muzikál Rocky: sváteční videoklip a akce na vstupenky
12.12.2017
Kategorie: Divadlo

Muzikál Rocky: sváteční videoklip a akce na vstupenky

Zpříjemněte si čekání na Vánoce a silvestrovské oslavy návštěvou jednoho hitu, je tu muzikál Rocky. Produkce pro návštěvníky připravila milé překvapení v podobě akce 2+1 vstupenka za 1 korunu. A to se vyplatí!

Snad každý zná strhující příběh o outsiderovi, jenž dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Od března si tento titul nemusíte vychutnávat jen prostřednictvím televizních obrazovek. Kultovní snímek s charismatickým Sylvesterem Stallonem sice nikdy neomrzí, ale vidět jej „live“ určitě také stojí za to. Vypravit se na něj můžete do Kongresového centra, který Rockyho uvádí v muzikálové podobě.

V inspirující lovestory, kterou v Praze nastudoval režisér Christopher Drewitz, hrají samé známé tváře, a sice Jan Kříž, Hana Holišová, Milan Štenindler, Roman Vojtek, Michaela Nosková, Ernesto Čekan, Vojtěch Bernatský a mnoho dalších.

Exkluzivní sváteční video

Vánoce se kvapem blíží a produkce Rockyho si pro své fanoušky a pro ty, kteří s návštěvou dosud váhali, připravila speciální videoukázku písně Šťastní být v podání Petera Pechy a Markéty Procházkové, kteří v muzikálové inscenaci ztvárňují ústřední dvojici.

Že vás video nalákalo k první anebo dokonce další návštěvě? Zakupte si vstupenky a užijte si skvělý příběh oživený o hitparádové hity jako Eye of the Tiger a Gonna Fly Now! Při nákupu do Štědrého dne navíc máte lístky za super cenu, běží totiž akce 2+1 vstupenky za pouhou 1 korunu.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: oficiální FB stránka muzikálu

Přečtěte si také