kali_western
28.11.2017
Kategorie: Hudba

Kali vydává nový hit. Vrací se zpět domů

Slovenský rapper Kali nedávno oznámil konec své kariéry. To ale neznamená, že by aktuálně nevytvářel žádné nové věci. Kromě koncertů tvoří také nové písně a právě teď vypouští mezi fanoušky další skvělou skladbu. K té natočil zároveň povedený klip ve stylu westernu, který nemá v našich vodách obdoby. Celé dílo věnoval svému otci.

Pro spoustu fanoušků bylo oznámení o konci kariéry čtyřiatřicetiletého umělce velkým šokem. Přestože nejeden jeho obdivovatel doufal, že si to rozmyslí, slova sympatického chlapíka se opět potvrdila. Stejně tak jako ve většině písniček na posledním albu Dezert, tak i v nejnovějším počinu je totiž patrné, že to rodák z Petržalky myslí s „rezignací“ v hudebním řemesle opravdu vážně.

Samotný zpěvák své rozhodnutí zdůvodňuje tím, že chce odejít v době, kdy se mu daří a fanoušci ho stále poslouchají. To se dá lehce pochopit, většina interpretů se totiž na scéně drží zuby nehty, a to i přesto, že o jejich vystoupení už zkrátka není zájem. Fanoušci tak dostali alespoň jeden velký slib. Umělec, jenž se nebojí používat více hudebních žánrů, prohlásil, že v tomto roce vyjde ještě několik hudebních spoluprací a vlastních písniček s videoklipy. A svůj slib dodržel. Před měsícem vyšel hit Som rád, krátce na to spolupráce s Majselfem. Objevil se také na tracklistech alb, které vydávají DAME, P.A.T. či Peter Pann.

Nyní posílá do světa další novinku. Písničkou Späť domov potvrdil, že je jedním z TOP umělců na naší scéně. Ve skladbě se vrací zpět ke svému otci a přibližuje vztah mezi dítětem a rodičem na dálku. Úžasný song doprovází také kvalitní videoklip ve stylu westernu. Posuďte sami, jak se mu povedl.

Po vydání posledního plnohodnotného alba Dezert je tato sólová skladba už třetí, kterou Kali v krátkém časovém sledu vydal. Už z prvního poslechu je navíc jasné, že se minimálně vyrovná těm předchozím a za několik dní ji uvidíme na 1. místě v kategorii „Trendy“.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Youtube.com

Mohlo by vás také zajímat