korolova_mef
27.10.2017
Kategorie: Celebrity

Ivanu Korolovou čeká stěhování a vysněná cesta do Himalájí

Roztomilá zpěvačka a herečka Ivana Korolová nedávno „zradila“ všechny své příznivce, a to nejen z řad fanoušků. Stala se totiž vdanou paní. Ale už teď, měsíc po svatbě, vyšlo najevo, že má nového partnera. Ne, nebojte. Jedná se totiž jen o divadelního spoluhráče z muzikálu Mefisto.

Být vdanou ženou si osmadvacetiletá Ivana Korolová velmi užívá. „Máme teď s Jirkou překrásné období, posunulo nás to a semklo ještě víc dohromady, i naše rodiny,“ prozradila sympaťačka, která si svého vyvoleného bubeníka Jiřího Veselého vzala v krásném prostředí Špindlerova Mlýna. 

Ivana Korolová jako nevěsta

Ivana Korolová jako nevěsta

V blízké době ji také čeká stěhování nebo třeba vysněná dovolená v Himálaji. „Budeme se stěhovat do našeho nového bytu, tak nás čeká další vzrůšo a konečně větší byt. Šest let žijeme v garsonce. Ne, že bychom se tu štvali, ale spíš už se nám sem nevejdou věci. Také chci konečně šlápnout do mojí kapely a s manželem toužíme za rok navštívit Himálaj,“ práskla svoje plány známá novomanželka.

Nezahálí ani pracovně

Kromě toho má stále spoustu práce. Mimo jiné se opět vžívá do role Markétky v muzikálu Mefisto, který uvádí Divadlo Hybernia. V něm také v nové sezoně dostala nového partnera, a to rovnou autora hudby Daniela Bartáka, který dočasně vystřídal Jana Kříže v roli Andreucia, tedy Fausta v mladém těle. A zároveň má také novou alternaci Terezu Bílkovou, která vystřídala novopečenou maminku Karolínu Gudasovou.

Ivana Korolová a Daniel Barták v muzikálu Mefisto

Ivana Korolová a Daniel Barták v muzikálu Mefisto

S příchodem nových kolegů se ale zrovna u Korolové žádné extra přípravy nekonaly. „Mě se ani žádné velké přípravy nedotkly. To Daniel s novou představitelkou Markétky Terezou Bílkovou dřeli v létě mnoho zkoušek na jevišti i ve zkušebně, já se s ním setkala až při projížděčce a žasla jsem, že do hry vklouzli jak do vyšlapaných bot. Dan je profík. I když jeho role je kláda, naučil se vše perfektně, a to včetně choreografie, prostě klobouk dolů,“ složila Ivana poklonu svému novému hereckému partnerovi.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Muzikál Mefisto; svatební foto Michala a Vladimír Pavlíkovi

Mohlo by vás také zajímat