Lucie Vondráčková s Milanem Peroutkou mají duet
8.10.2017
Kategorie: Hudba

Hvězdné spojení: Milan Peroutka a Lucie Vondráčková mají duet!

Lucie Vondráčková s Milanem Peroutkou se poprvé potkali na křtu svého Zpěvníku, kde byl Milan v roli jednoho z kmotrů. Krátce na to poprvé padla zmínka o možnosti nazpívat společný duet. Netrvalo ani čtrnáct dnů a oba oblíbení interpreti stáli společně ve studiu.

Singl Hvězdy nad oceánem ukazuje, jak jejich hlasy spolu příjemně ladí a vzájemně se doplňují. Zpěv Lucie Vondráčkové narostl z mladého dívčího hlasu do zralého ženského projevu. U Milana Peroutky jde zase o vůbec první společný duet v jeho kariéře. „Milan je profík, dříč a práce s ním je radost. Má v sobě pokoru a touhu dělat všechno na 100 %. Písnička Hvězdy nad oceánem mu sluší jako nikomu jinému a já jsem šťastná, že jsme nejen kolegové, ale i kamarádi,“ prozradila Vondráčková.

Lucie Vondráčková s Milanem Peroutkou si udělali selfie

Lucie Vondráčková s Milanem Peroutkou si udělali selfie

A jak přesně k této zajímavé hudební spolupráci došlo? To prozradil sympaťák Peroutka. „Lucku jsem poprvé poznal na křtu jejího zpěvníku, ale vlastně jsme si pořádně ani nic neřekli, a tak jsem vzal telefon a pozval ji za pár dní na oběd. Dala si jen vodu a jen tak mezi řečí zaznělo, že bychom spolu někdy mohli něco vymyslet. Za pár dní mi napsala, že má hotovou písničku přesně pro nás a kdy ji můžu přijet natočit,“ usmíval se.

Svou zpívající partnerku si nemůže mladý zpěvák vynachválit. „Nejvíc si na Lucce vážím její všeobecně známé pracovitosti. Když jsem strávil jeden večer prohlížením videí, co všechno má za sebou, cítil jsem obdiv. Bylo mi ctí, že jsme se spolu mohli zvěčnit ve společné písničce. Líbí se mi, jak Lucka na věcech pracuje se svými rodiči. V domácí, a přitom profesionální atmosféře. Jsou to milí lidé a mají krásnej domov, který vypadá jak botanická zahrada,“ dodala tvář našeho magazínu Milan Peroutka.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Petr Mráček

Přečtěte si také