shopaholicnicol_klip
3.10.2017
Kategorie: Hudba

Už jste to slyšeli? Naše nejznámější youtuberka se dala na zpívání

Říká si Shopaholic Nicol a už nějakou dobu si získává mnoho náctiletých příznivců svými lifestylově zaměřenými videy i optimistickou náladou. Nyní se Nikola Čechová chce prosadit i jako zpěvačka. Poslechněte si její debut s názvem Ztracená.

Youtubeři, fenomén, který už před nějakou dobou chytil především teenagery. Ti ve svém volném čase rádi sledují, co si právě jejich oblíbené internetové „stars“ koupily, co jedí nebo co zrovna dělají. A občas si také rádi poslechnou nějaké ty rady, ať už se týkají líčení, randění, vaření a spousty dalších věci. Jednou z nejsledovanějších youtuberek je právě sedmadvacetiletá Shopaholic Nicol, která na známém internetovém video kanále má už přes 430 000 odběratelů.

Usměvavá blondýnka momentálně začíná ukazovat, že umí nejen točit videa, ale že je také umělecky zaměřená. Dlouhou dobu tajila, co v ní je, až před pár dny vyslala do světa svou hudební prvotinu. Písnička se jmenuje Ztracená a Nicol, jak si jako zpěvačka říká, k ní rovnou vydala i videoklip. „Víc než jindy doufám, že se vám video líbí. Dala jsem do něj kus sebe a brala písničku jako zpověď,“ napsala ke svém debutu rodící se zpěvačka.

Vzhledem k tomu, že se u nás rodí samí zpěváci či boybandy, Nikola Čechová se skvěle chopila příležitosti zaplnit tuto „díru na trhu“. Moc nových zpěvaček se v dnešní době nerodí a když už, svým zpěvem nijak zvlášť neoslní. Nikolin zpěv vás ale uchvátí, čímž má nakročeno stát se oblíbenou interpretkou a dostat se tak do povědomí i jiné generace, než jsou náctiletí. Sečteno, podtrženo, talent tahle holka má, záleží už jen, jaký repertoár posluchačům nabídne.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Shopaholic Nicol

Mohlo by vás také zajímat