madagaskar_hl
9.9.2017
Kategorie: Divadlo

Muzikál Madagaskar: už za měsíc se bude trsat!

Známé muzikálové tváře se už za měsíc promění v oblíbená madagaskarská zvířátka. Muzikál poprvé naživo a v češtině bude k vidění hned na několika zimních stadionech napříč celou republikou, poté potěší sousedy na Slovensku. 

Herci už pilně zkouší, aby našim divákům ukázali to pravé madagaskarské dobrodružství, které již mělo možnost vidět obecenstvo v New Yorku a Londýně. Česká premiéra pomalu ale jistě klepe na dveře. Zebra Marty, lev Alex, žirafa Melman, hrošice Glorie a mnoho dalších oblíbených zvířecích postaviček vlítne na scénu už za měsíc, konkrétně 7. října, kdy potěší návštěvníky všech generací v pražské Tipsport areně.

A na koho se můžete pod režijním vedením Petry Parvoničové těšit? Hlavní postavy ztvární Roman Tomeš, Tomáš Löbl, Petr Ryšavý, Tomáš Smička, Michaela Nosková a Václav Noid Bárta, který se převtělí do nejvtipnější postavy – krále Jelimána.

Petr Ryšavý jako zebra Marty

Petr Ryšavý jako zebra Marty

Kromě lákavého obsazení slibují tvůrci i dojemný příběh o cestě z newyorské ZOO až do divočiny na Madagaskaru, propracované kostýmy, kouzelnou výpravu, světelnou show a velkolepou choreografii. „Rádi bychom zprostředkovali úžasnou atmosféru filmu Madagaskar, kdy ta scéna musí být vždy velmi proměnlivá a efektní,“ řekla scénografka a kostýmní návrhářka připravované show Michaela Horáčková Hořejší.

Představení, jejichž samozřejmostí jsou chytlavé písně v čele s rytmickou I Like to Move It neboli Já tak rád trsám trsám, se budou konat vždy v sobotu od 14:00 a 17:00 hod.

Text: Nikola Soprová
Foto zdroj: Facebook muzikálu Madagaskar

Mohlo by vás také zajímat