letni_kino_Cernosice
1.8.2017
Kategorie: Film

Letní Kino Černošice nabídne Kukyho i klasiku

Udělejte si výlet kousek za Prahu a navštivte letní kino Černošice, které již popáté oživí závěr letních prázdnin v Parku Berounka. Program nabídne rodinný příběh Kuky se vrací, šokující životopisný thriller Snowden, snímek Quentina Tarantina Osm hrozných či komedii Marečku, podejte mi pero!  

Čtyřdenní akce v černošickém Parku Berounka každoročně přiláká na 1 500 návštěvníků všech věkových kategorií. Letošní program zahájí ve čtvrtek 24. srpna dojemný pohádkový příběh z dílny rodiny Svěráků Kuky se vrací v čele s roztomilým růžovým medvídkem.

V pátek si můžete po práci užít životopisný thriller Snowden neboli strhující životní cestu muže, který odkryl zdrcující realitu o sledovacích praktikách CIA na internetu. Sobota bude patřit dramatu Quentina Tarantina Osm hrozných, snímku s westernovou tématikou a pro Tarantina typickým drsným humorem i nadsázkou. Sérii promítání završí v neděli 27. srpna nesmrtelná komedie Marečku, podejte mi pero!

Vstup zdarma!

Projekce začínají vždy ve 21:00 hodin. Každému promítání bude předcházet tematicky laděný, zhruba pětiminutový film z aktuální tvorby studentů filmových škol. K dispozici budou místa k sezení, přesto je možné si přinést pro větší pohodlí i vlastní deky či lehátka. Na místě bude pro návštěvníky v provozu také stánek s občerstvením. Vstup je již tradičně zdarma.

Text: Michaela Rochovanská