votvirak_2017_lineupcl
14.6.2017
Kategorie: Hudba

Už jen dva dny do Votvíráku! Jaký bude line-up?

Pouhé dva dny dělí hudební fajnšmekry od oblíbeného festivalu Votvírák, který je zaměřený převážně na rock, pop a hip hop. V provedení populárních českých a slovenských interpretů proběhne už tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. 

Brány jednoho z největších multižánrových festivalů u nás se otevřou už tento pátek. Hudební akce bude trvat až do neděle 18. června. Pořadatelé už zveřejnili kompletní program, který si vychutnají i tři naši čtenáři (Marika Secká, Helena Švugrová a Petr Michalec), kteří měli štěstí v naší soutěži.

Na Central stage zaměřené na populární hudbu se ukáže headliner letošního ročníku Pavol Habera & Team, kteří na festivalu zahrají vůbec poprvé, Miro Žbirka, Ewa Farna, Mandrage, No Name, Rybičky 48, Xindl X, Sabina Křováková, Jaroslav Uhlíř nebo písničkář Voxel.

To své si najdou i „Hip-Hopáři“

Rocková stage bude ve znamení ostřílených kapel jako Visací Zámek, Iné Kafe, Škwor, Dymytry, Vypsaná Fixa, Imodium či Harlej, kterým na Votvíráku pokřtí jejich novou desku jeden z návštěvníků. Kdo sem jezdí hlavně kvůli hip hopu, ani letos nebude zklamán. Na Óčko Hip Hop stage se totiž představí špička svého žánru v čele s Marpem & Troublegangem, vystoupí i Vladimir 518, který sem doveze nové album Ultra! Ultra!, Prago Union nebo v neposlední řadě H16, k nimž se na pódiu přidá kromě jiných i Majk Spirit.

Tři hlavní pódia však nejsou zdaleka to jediné, co milovická akce nabízí. Stejně jako loni bude pro návštěvníky připraven i non-stop taneční prostor, kde se vystřídá více jak třicet předních tuzemských DJs. Hlavními taháky jsou Roberto Chochola, Tommy Rogers a Enrico. Součástí festivalu budou i music bary a partnerské zóny.

program_votvirak2017

Klubové karty stále zakoupíte prostřednictvím festivalového webu a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Text: Honza Rochovanský

Mohlo by vás také zajímat