sam_dnj_hrus
6.6.2017
Kategorie: Divadlo

Jan Hrušínský oslaví narozeniny v divadle

Své 62. narozeniny oslaví 9. června na nuselské scéně herec Jan Hrušínský v komedii Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same. Ta je díky originálnímu pojetí, ironickému humoru a situačním gagům jedním z nejoblíbenějších titulů Divadla Na Jezerce.

Spolu s ním v ní ten den pobaví diváky i jeho manželka Miluše Šplechtová a další herci z Jezerky. Na filmovém plátně se v této komedii objevují i hlavní hrdinové filmu Casablanca v podání Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové. A jak se má představitel hlavní postavy této inscenace a principál divadla Jan Hrušínský? „Cítím se skvěle, těším se ze současného zkoušení s Janem Hřebejkem, mé dceři Kristýně se v létě narodí dítě, co víc si můžu přát.“

Na jevišti Divadla Na Jezerce se jeho principál objeví i dva dny před oslavami narozenin. Ve středu 7. června má totiž na programu nuselská scéna další komedii, kterou úspěšně uvádí už čtrnáct let – Takový žertík francouzských autorů Jeana Della a Gérarda Sibleyrase. „Je to úžasně napsaná hra ze života, ve které se mnoho lidí pozná,“ popisuje Hrušínský. Spolu s ním účinkují v této komedii mimo jiné Martina Menšíková a Miluše Šplechtová.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Divadlo Na Jezerce

Mohlo by vás také zajímat