perry_grevin_01
31.5.2017
Kategorie: Celebrity

Popová star Katy Perry je v Praze! Viděli ji Slováčková, Peroutka i Laffita

Americká popová star se do hlavního města rovnou nastěhovala a jak to tak vypadá, už tu zůstane. Osobně ji viděli třeba účinkující show Tvoje tvář má známý hlas Anička Slováčková s Milanem Peroutkou nebo návrhář Osmany Laffita! 

Údiv ale hoďte stranou! Samozřejmě, že nehrozí, že by zpěvačka sbalila kufry a odstěhoval se do střední Evropy. To „jen“ její vosková figurína našla své místo v pražském muzeu GrévinA v jednu chvíli byly Katy Perry na jednom jevišti hned tři, a to vosková podoba, převlečená Anička Slováčková, která pár jejích hitů live zazpívala, a pak travestie představitel popové hvězdy Ondřej Mišek z Ostravy.

perry_3_grevin_2

Hned tři Katy Perry na jednom jevišti

V „plesovém sále“ Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl moderátor Ondřej Sokol, který akcí provázel, starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a také stylista a vizážista Kája Pavlíček. Na jevišti se také objevila část sestavy z oblíbeného pořadu TV Nova Anička Slováčková a Milan Peroutka.

Víkend ve stylu Katyina turné

O následujícím víkendu mohou obdivovatelé americké popové krásky přijít do muzea a zažít tu hudební a taneční vystoupení složené z nejoblíbenějších zpěvaččiných hitů. Víkend se ponese v duchu Katyina druhého turné California Dreams. Nejen děti si budou moci smlsnout na lízátkách, bonbónech a dalších cukrovinkách, které k této tour patřily. K zapůjčení budou modré paruky, abyste se s nimi a Katy mohly vyfotit.

Figurína popové zpěvačky v muzeu Grévin

Figurína popové zpěvačky v muzeu Grévin

Připomeňme, že letos je to už třetí osobnost, která se do Grévinu odstěhovala. Nejprve to byl americký prezident Donald Trump, následně anglická královna Alžběta II. a nyní i popová hvězda. Ve třech patrech unikátního centra zábavy tak návštěvníci najdu už více jak osmdesát osobností ze světa filmu, divadla, hudby, sportu či politiky české i světové scény.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Muzeum Grévin

Mohlo by vás také zajímat